Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

'Kardeşlerim' dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy diziden ayrılma nedenini açıkladı! 

Mavi Kadın>Magazin>'Kardeşlerim' dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy diziden ayrılma nedenini açıkladı! 

ATV'de ekranlara gelen 'Kardeşlerim' dizisinin Şengül'ü Fadik Sevin Atasoy diziden ayrılma sebebini ilk defa açıkladı. Nişantaşı'nda görüntülenen Atasoy ilginç açıklamalarda bulundu.

'Kardeşlerim' dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy diziden ayrılma nedenini açıkladı! 

'Kardeşlerim' dizisinin Şengül'ü Fadik Sevin Atasoy Nişantaşı'nda görüntülendi. Diziden ayrılan oyuncu, "Canlandırdığım Şengül'ün öldüğü bölümde annemde (Emel Göksu) 'Aile' dizisinde ölmüştü. Karakterleri öldürdük sonra annemle tatile çıktık. Çok yoruldum. Dizilerde 3 sene çalışmak 6 sene gibi... Yapımcı anlayış gösterdi. Bedenen tükendik. Çok tatlı ayrıldık ekiple. Halen konuşuyorum. Tadında bırakmak lazım" dedi.

'Kardeşlerim' dizisinin Şengül’ü Fadik Sevin Atasoy diziden ayrılma nedenini açıkladı! 

'DİZİ İNSAN ÜSTÜ ÇALIŞMA İSTİYOR'

Snob Magazin'de yer alan habere göre; Amerika'da 13 yıl yaşayan Fadik Sevin Atasoy, "En son kasımda gitmiştim. Los Angeles'ta festival vardı. Burada ne yapıyorsak orada da aynısını yapıyoruz" diye konuştu. Dönem hikayesi yazdığını sinema filmi olacağını anlatan oyuncu biraz dinlenmek istediğini ifade etti. 

'Kardeşlerim' dizisinin YouTube'da etkileşim alması hakkında da konuşan Atasoy "Güzel etkileşimi olan dizi... 108 bölüm şahane geçti. Ekibi ve yönetmeni seviyorum. Dizi insan üstü çalışma istiyor. Haftanın beş günü 16-17 saat çalıştım. 1.5 ay tatil yaparak çalıştık. İnşallah bin 500 bölüm olur" şeklinde konuştu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...