Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Nişanlısından Mehmet Ali Erbil'e ilginç doğum günü kutlaması: Okuyanlar şaşırıp kaldı

Mavi Kadın>Magazin>Nişanlısından Mehmet Ali Erbil'e ilginç doğum günü kutlaması: Okuyanlar şaşırıp kaldı

Özel yaşamıyla sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, 8 Şubat'ta 67'nci yaşını doldurdu. Nişanlısının doğum gününün gece yarısında pasta ile kutlayan Gülseren Ceylan, ünlü şovmen için okuyanları şaşkına çeviren bir yazı yazdı.

Nişanlısından Mehmet Ali Erbil'e ilginç doğum günü kutlaması: Okuyanlar şaşırıp kaldı

Ünlü şovmen Şovmen Mehmet Ali Erbil ile 40 yaş genç sevgilisi Gülseren Ceylan, birkaç ay önce ilişkilerini sona erdirme kararı aldı. Ceylan, ayrılığın ardından "Ciddi bir ilişki için uygun değilmiş. Bu sebeple evden ayrıldım. Mehmet Ali çok özgür bir insan. Ben ise böyle bir tip değilim" ifadelerini kullanmıştı ancak kısa süre sonra Mehmet Ali Erbil nişanlısıyla barıştıklarını duyurdu.

Ceylan ve Erbil, "Dört aylık bir ilişkimiz olduğu için ve aynı evde yaşadığımız için ayrılma sürecimiz biraz zor oldu" dedi ancak çift daha fazla dayanamayarak, 2024'ün başlarında tekrar bir araya geldi.

MEHMET ALİ ERBİL YENİDEN EVLENMEK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

Nişanlılıkları hız kesmeden devam eden ikiliden Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir programda evlenmeye hazır olduklarını belirterek şu şekilde konuştu:

"Tekrar evlenip çocuk sahibi olmak isterim. Çocuk yeniden hayata gelmek gibi bir şey, çocuklarımın da hoşuna gider bu. Ailemize yeni bir enerji, yeni bir heyecan katar."

Nişanlısından Mehmet Ali Erbil'e ilginç doğum günü kutlaması: Okuyanlar şaşırıp kaldı

GÜLSEREN CEYLAN'DAN İLGİNÇ KUTLAMA

Ünlü şovmen, 8 Şubat tarihinde 67 yaşına bastı. Gecenin 12'sinde erkek arkadaşına getirdiği pastayla mumları üfleyen Gülseren Ceylan, bu anları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

Ceylan, bununla yetinmeyip Erbil'e yavru bir köpek hediye etti. Köpeğin fotoğrafını paylaşan Erbil; "Sevgilimin armağanı... Hoş geldin oğlum" diye yazdı.

Gülseren Ceylan, ardından bir paylaşım daha yaparak içinde ilginç sözlerinde de bulunduğu şu cümlelere imza attı;

"5 sene mi, 10 sene mi, ne kadar zamanımız varsa o zamanı güzelleştirmek, seni mutlu etmek ve sevmek için harcayacağım biliyor musun?"

Nişanlısından Mehmet Ali Erbil'e ilginç doğum günü kutlaması: Okuyanlar şaşırıp kaldı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...