Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağatay Ulusoy yeni projesiyle ücret rekoru kırdı! Kıvanç Tatlıtuğ'u geride bıraktı

Mavi Kadın>Magazin>Çağatay Ulusoy yeni projesiyle ücret rekoru kırdı! Kıvanç Tatlıtuğ'u geride bıraktı

Gaddar dizisiyle televizyona geri dönen Çağatay Ulusoy'un bölüm başına alacağı ücret açıklandı. Lider konumundaki isim Kıvanç Tatlıtuğ'u geride bırakan Çağatay Ulusoy, alacağı ücretle Türkiye'nin en yüksek maaş alan oyuncusu oldu.

Çağatay Ulusoy yeni projesiyle ücret rekoru kırdı! Kıvanç Tatlıtuğ'u geride bıraktı

Çağatay Ulusoy'un televizyona dönüş yaptığı "Gaddar" dizisiyle birlikte bölüm başına alacağı ücret de ortaya çıktı. Ulusoy, bu ücretle, Türkiye'nin en yüksek ücret alan oyuncusu ünvanını taşıyan Kıvanç Tatlıtuğ'u geride bıraktı.

RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKTI

Yurtdışında en çok satışı gerçekleştiren oyuncular arasında önde gelen isimlerden biri olan Çağatay Ulusoy, şimdiye kadar yapılan anlaşmalarda en yüksek ücreti alacak oyuncu oldu. Başarılı oyuncu, bölüm başına 2 milyon TL'nin üzerinde bir ücret kazanacak. Bu sayede Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ'un "Aile" dizisi için 1,5 milyon TL'lik anlaşmasını geride bırakarak en yüksek ücreti alan oyuncu konumuna yükseldi.

Çağatay Ulusoy, FOX kanalında yayınlanacak olan "Gaddar" dizisinde, Levent adlı bir karakteri canlandıracak. Hikaye, sevdiği kadını ve ailesini geride bırakıp askere giden Levent'in dönüşünde beklenmedik olaylarla karşılaşması ve adeta bir gaddara dönüşmesini konu alacak.

Çağatay Ulusoy yeni projesiyle ücret rekoru kırdı! Kıvanç Tatlıtuğ'u geride bıraktı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...