Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağatay Ulusoy'un heyecanla beklenen dönüşü: Gaddar dizisiyle ekranlara geri dönüyor

Mavi Kadın>Magazin>Çağatay Ulusoy'un heyecanla beklenen dönüşü: Gaddar dizisiyle ekranlara geri dönüyor

Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak'ın başrollerini paylaştığı Gaddar dizisinin ilk afişi paylaşıldı. Henüz yayın günü belirlenmeyen dizi, şimdiden dikkat çekmeye başardı.

Çağatay Ulusoy'un heyecanla beklenen dönüşü: Gaddar dizisiyle ekranlara geri dönüyor

Çağatay Ulusoy'un uzun bir aranın ardından televizyon ekranına dönüş yaptığı Gaddar dizisinin izleyiciler tarafından merak edilen yeni karakteri, dizi afişiyle birlikte ortaya çıktı. Ulusoy'un afişteki fotoğrafı hayran bıraktı.

ÇAĞATAY ULUSOYLU GADDAR'IN AFİŞİ YAYINLANDI

Gaddar dizisinin ilk afişi yayınlandı ve dizinin seyirciyle buluşması ocak ayında gerçekleşmek için gün sayıyor. Cuma günleri ekrana gelecek olan dizide, Çağatay Ulusoy'a (Dağhan) Sümeyye Aydoğan (Aydan) ve Onur Saylak (Müdür) rolleriyle izleyicilerle buluşacak.

GADDAR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Çağatay Ulusoy, Gaddar dizisiyle uzun bir aradan sonra televizyon ekranlarına geri dönüyor. Dizi, uzun süre sonra askerlik görevinden evine dönen Dağhan'ın (Çağatay Ulusoy) hayatındaki değişiklikleri konu alıyor. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) habersizce ayrılmış, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyaya sürüklenmiştir. Dağhan'ın yaşadığı olayların ardından gaddara dönüşmesi dizide anlatılacak.

Çağatay Ulusoy'un heyecanla beklenen dönüşü: Gaddar dizisiyle ekranlara geri dönüyor

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...