Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağatay Ulusoy'un yeni haline yorum yağdı! "Bu adam çöker mi ya?"

Mavi Kadın>Magazin>Çağatay Ulusoy'un yeni haline yorum yağdı! "Bu adam çöker mi ya?"

Yetenekli oyuncu Çağatay Ulusoy'un Netflix'te yayınlanacak dizisi Kübra seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Zaman zaman aldığı kilolarla sık sık gündeme gelen Çağatay Ulusoy'a galada bir bakan bir daha baktı.

Çağatay Ulusoy'un yeni haline yorum yağdı! "Bu adam çöker mi ya?"

Ara ara 'çöktü' şeklinde yorumlara maruz kalan Çağatay Ulusoy dün akşamki yeni dizisinin galasında görenlerin ağzını açık bıraktı. Bakanların bir daha baktığı Ulusoy fit haliyle dikkatleri üzerine çekti. 

Kübra dizisinin oyuncu kadrosunda başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy dışında Ahmet Mümtaz Taylan, Aslıhan Malbora ve Ahsen Eroğlu yer alıyor. Dram türündeki dizi Afşin Kum'un romanından uyarlanıyor.

Çağatay Ulusoy'un yeni haline yorum yağdı!

FİT HALİ GECEYE DAMGA VURDU

Kübra dizisinin galası dün akşam yapıldı. Galada dikkat çeken isimlerin başında gelen Çağatay Ulusoy geldi. Son zamanlarda aldığı kilolarla eleştirilerin hedefi olan Ulusoy bu algıyı kırarak bakanları bir kez daha baktırdı.

Başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy'un fanları "Bu adam çöker mi ya?", "Türkiye'nin en yakışıklı oyuncusu" yorumlarını yaptı. 

Çağatay Ulusoy'un yeni haline yorum yağdı!

KÜBRA DİZİSİ KONUSU

Afşin Kum'un romanından uyarlanan dizi 'Karanlık ve aydınlığın savaşını' başlatıyor. Kübra dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, genç ve mütevazi 'Gökhan' karakteriyle  izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Dizi, Gökhan isimli gencin geleceği öngördüğü konusundan dönüyor. Sevdiği kadınla evlenmek isteyen Gökhan, İstanbul'un arka mahallelerinden birinde yaşıyor. Telefonuna gelen mesajla bir anda hayatı değişen Gökhan'a üyesi olduğu sanal bir uygulamada yer alan 'Kübra' isimli hesaptan gelen ilk mesaj: 'Sen farklısın.' oluyor.

İlk başta bu mesajı önemsemeyen Gökhan zaman içinde yeniden mesaj alıyor ve durumu çözmeye çalışıyor. İlginç ve beklenmedik olaylar hakkında bilgi veren Kübra'nın kim olduğunu anlamak Gökhan için zorlu bir yolculuğa dönüşüyor. 

Çağatay Ulusoy'un yeni haline yorum yağdı!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...