Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!

Mavikadin>Magazin>Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!

Ünlü sunucu ve model Çağla Şıkel, popüler hale gelen "Tavşan diş" modasına ayak uydurdu ancak takipçileri tarafından beğenilmeyen Şıkel, son haline dair birçok olumsuz yorum alırken, sosyal medya kullanıcıları tarafından da tiye alındı.

Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!

Instagram'da 4,5 milyon takipçiye sahip olan Çağla Şıkel, sağlıklı görünümü ve fitliği ile dikkat çekiyor. Özel yaşamını gizli tutan ünlü model ve sunucu, şimdi de yeni imajıyla konuşuluyor.

ÇAĞLA ŞIKEL TAVŞAN DİŞ YAPTIRDI

Şıkel, tavşan dişi trendine ayak uydurdu. Sosyal medya kullanıcıları, Çağla Şıkel'ın yeni imajını beğenmedi. Tavşan diş akımına uyan Şıkel'e yapılan yorumlar arasında "Modaya uyacağım derken...", "Hiç gerek yoktu" ve "Yakıştırmadım" gibi yorumlarda bulundu.

Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!

ALİNA BOZ VE UMUT EVİRGEN'İN DÜĞÜNÜNE NAİL GÖNENLİ İLE KATILDI

Diğer taraftan geçtiğimiz hafta sonu ünlüler dünyasının en çapkın erkeği olarak nam salan yönetmen Umut Evirgen'in oyuncu Alina Boz ile düğünü vardı. Bir teknede yapılan nikahta birbirinden ünlü isimler de katıldı. Bunlardan biri de Çağla Şıkel ve Nail Gönenli çiftiydi. İkili, sosyal medya üzerinden birlikte birçok fotoğraf paylaşmaktan geri kalmadı.

Çağla Şıkel'in tavşan dişleri burada da dikkat çekti.

Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!

Çağla Şıkel modaya uydu sosyal medyanın diline düştü!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...