Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çağla Şıkel ve Taylan Kümeli'nin zor anları: Gemlik merkezli depreme canlı yayında yakalandılar

Mavikadin>Magazin>Çağla Şıkel ve Taylan Kümeli'nin zor anları: Gemlik merkezli depreme canlı yayında yakalandılar

Marmara Denizi'nde bulunan Gemlik Körfezi'nde 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Sarsıntı, İstanbul ve çevre illerde hissedilirken, hafta boyunca her gün program sunan Çağla Şıkel de depreme canlı yayında yakalandı ve soğukkanlılığını koruyarak yayına devam etti.

AFAD, Marmara Denizi Gemlik Körfezi'nde merkez üssü bulunan 5,1 büyüklüğünde bir depremin meydana geldiğini duyurdu. Sarsıntı, İstanbul, Bursa, Kocaeli ve çevre illerde hissedildi. FOX TV ekranlarında program sunucusu olarak görev yapan Çağla Şıkel, canlı yayında depreme yakalandı ve ünlü isim soğukkanlılığını korumayı başardı.

ÇAĞLA ŞIKEL VE TAYLAN KÜMELİ CANLI YAYINDA DEPREME YAKALANDI

Uzman diyetisyen Taylan Kümeli ile sağlıklı beslenme konusunda bir yayın yapan Çağla Şıkel, aniden masanın sallanmasıyla şaşkına döndü. Kümeli, "Ne oldu? Bismillahirrahmanirrahim" dediğinde Şıkel, canlı yayının devam etmesi nedeniyle "Devam edelim" diyerek programın bölünmesini istemedi ancak büyük bir şaşkınlık yaşayan ekip ve ünlü sunucu, birkaç saniye sessiz kalarak depremin geçmesini bekledi. Bu sırada ünlü diyetisyen Taylan Kümeli ise; "Yapacak bir şey yok bekleyeceğiz" dedi.

BURSA MUDANYA'DA ÇATLAYAN EVLER VAR

Gemlik Körfezi'nde Marmara Denizi'nde 5.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, Bursa başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Çanakkale ve birçok şehirde hissedildi. İstanbul Valisi Davut Gül, "Herhangi olumsuz bir durum bulunmuyor" şeklinde konuştu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise "İstanbul'da şu ana kadar bize ulaşan olumsuz bir durum söz konusu değil, durumu takip ediyoruz" ifadelerini kullandı. Bursa'nın Mudanya ilçesinde ise bazı evlerde çatlama meydana geldiği iddia edildi.

Çağla Şıkel ve Taylan Kümeli'nin zor anları: Gemlik merkezli depreme canlı yayında yakalandılar

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...