Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Camdaki Kız'ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu yepyeni projeyle geliyor

Mavikadin>Magazin>Camdaki Kız'ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu yepyeni projeyle geliyor

Camdaki Kız dizisinde 2 yıl süren performansı ile izleyicilerden tam not alan başarılı şarkıcı ve oyuncu Feyyaz Şerifoğlu yeni neslin jönü olarak kabul ediliyor. Ünlü isim, kısa süren aradan sonra yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Camdaki Kız'ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu yepyeni projeyle geliyor

"Ağlayan Gelin" adlı dizi projesine 'evet' dediği öğrenilen Feyyaz Şerifoğlu, Camdaki Kız'dan süren kısa süren molanın ardından ekran maratonuna devam etme kararı aldı. Ünlü oyuncuya rol arkadaşı olarak son dönemin en popüler isimlerinden biri seçildi.

FEYYAZ ŞERİFOĞLU 'AĞLAYAN GELİN' DİZİSİNDE

Bozdağ Film tarafından hazırlanmakta olan 'Ağlayan Gelin' projesi için Feyyaz Şerifoğlu erkek başrol olarak seçildi. Hazırlıkları hızla başlayan dizinin oyuncu seçmeleri devam ediyor. TRT1'de yayınlanacak olan dizinin yönetmeni de Yıldız Aşanboğa olacak ve senaryoyu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazacak.

Camdaki Kız'ın Sedat'ı Feyyaz Şerifoğlu yepyeni projeyle geliyor

KADIN BAŞROL İÇİN TEKLİF GÖTÜRÜLDÜ

Dizinin ana kadın karakteri için Ayça Ayşin Turan'a teklif yapıldı. Son olarak "Kader Bağları" dizisinde başrolü üstlenen Turan, "Ağlayan Gelin" projesinde "Yeşil" adlı bir doğulu genç kızı oynayacak. Ailesinin zorla evlendirmek istediği, Yeşil'in hayatı tamamen değişecek. Diziye dair hazırlıklar devam ediyor.

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...