Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Camdaki Kız'ın yıldızı başrolde! Dizinin çekimleri başladı

Mavi Kadın>Diziler>Camdaki Kız'ın yıldızı başrolde! Dizinin çekimleri başladı

Inter Medya imzası taşıyan Dengeler: Biri Olmak dizisinin çekimleri başladı. Dijital platformda 2024 yılında izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Camdaki Kız'ın yıldızı başrolde! Dizinin çekimleri başladı

Cihangir Ceyhan'ın başrolünde yer aldığı Dengeler: Biri Olmak dizisinin çekimleri başladı. Süleyman Mert Özdemir'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, yaşına rağmen profesyonel boksör olma hayalinden vazgeçmeyen merdiven altı bir boksörün hikâyesini ele alıyor. Camdaki Kız, Çukur, Sıfır Bir gibi dizilerle adından sıkça söz ettiren Cihangir Ceyhan'ın bu projesi heyecanla bekleniyor.

 

Camdaki Kız'ın yıldızı başrolde! Dizinin çekimleri başladı

GÜÇLÜ KADRO

Inter Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Dengeler: Biri Olmak dizisinin senaryosunu Sarp Kalfaoğlu yazıyor. Başrolde Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı boksör Ferit Kamacı'nın hikayesini anlatan dizinin oyuncu kadrosunda Ulvi Kahyaoğlu, Canan Ürekil, Tanju Bilir, Erol Babaoğlu ve Mücahit Koçak gibi isimler yer alıyor.

 

Camdaki Kız'ın yıldızı başrolde! Dizinin çekimleri başladı

DİZİNİN KONUSU

Çocukluğundan beri farklı bir hayatın hayalini kuran Ferit, kendini adım adım suç, şiddet, hırs ve intikam dolu bir dünyada bulur. Gerçekleşmemiş hayallerle birlikte çocukluğunun masumiyetini geride bırakmak zorunda kalan Ferit, "biri olma" yolunda pek çok şeyi feda etmek zorunda kalır.

CAMDAKİ KIZ İLE ÜNÜNE ÜN KATTI

Adana doğumlu olan Cihangir Ceyhan, aslen Elazığlı ve yaklaşık 3 yıl boyunca İstanbul'da kamera önü oyunculuk dersleri aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan "Yusuf" adlı sinema filminde Serdar karakterini canlandırarak yaşadı.

Daha sonra internet üzerinden yayınlanan "Sıfır Bir Adana" dizisinde Cio karakteriyle tanınmaya başladı. "Çukur" dizisinde Azer karakterini canlandırarak geniş bir hayran kitlesi edindi.

 

Camdaki Kız'ın yıldızı başrolde! Dizinin çekimleri başladı

Ayrıca 2020 yapımı "Alev Alev" dizisinde Ömer karakterini canlandırdı 2021'de ise "Camdaki Kız" dizisinde Hayri rolü ile ününe ün kattı.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...