Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Cem Karaca'nın oğlundan, İlkim Karaca'ya zehir zemberek sözler: 'İnanılmaz bir hırsızlık söz konusu!

Mavi Kadın>Magazin>Cem Karaca'nın oğlundan, İlkim Karaca'ya zehir zemberek sözler: 'İnanılmaz bir hırsızlık söz konusu!

Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin gösterime girmesinden sonra, Karaca'nın eşi İlkim Karaca ile oğlu Emrah Karaca arasındaki anlaşmazlık şiddetlendi. Hırsızlıkla suçladığı İlkim Karaca'ya sert sözler yönelten Emrah Karaca, hızını arttırdı ve sosyal medya hesabından zehir zemberek ifadeler kullandı.

Cem Karaca'nın oğlundan, İlkim Karaca'ya zehir zemberek sözler: 'İnanılmaz bir hırsızlık söz konusu!

Cem Karaca ile 2011 yılında evlenen İlkim Karaca, Cem Karaca'nın Gözyaşları filminde kullanılan eserler için izin alınmadığı iddiasıyla başlattığı dava sonucunda film için tedbir kararı aldırdı. Emrah Karaca, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Babam sürgündeyken koruduk. O satmış. Satmış ul.n" ifadelerini kullandı.

"İNANILMAZ BİR HIRSIZLIK SÖZ KONUSU"

Emrah Karaca, X hesabından konuyla ilgili paylaşımlarda bulundu. Ünlü sanatçının oğlu Emrah Karaca, İlkim Karaca'nın babasına ait mirası sattığını iddia ederek; "İnanılmaz bir hırsızlık var! İşte size başka iki örnek daha... Bu şapkalar, büyük dedemden kalma, aile mirası olan 100 küsur yıllık eşyalar. Bunları da satmış. Bu kötülüğü, küfür etmeden anlatmak imkansız, maalesef... Bu mirası babam sürgündeyken biz koruduk, sakladık ama o satmış! SATMIŞ UL.N" şeklinde ifade etti.

CEM KARACA'NIN OĞLUNDAN ŞOKE EDEN SÖZLER

Emrah Karaca, X hesabından konuyla ilgili paylaşımlarda bulunmaya devam etti. Ünlü sanatçının oğlu Emrah Karaca, İlkim Karaca'nın babasına ait mirası sattığını iddia ederek; "Bana soruyorsunuz neden diye, bu kadın ne istiyor diye? Size birkaç örnekle anlatmaya çalışayım bu kadının aslında ne olduğunu! Bu gördüğünüz tablolar 10 yıllardır bizim evimizde asılı olan tablolardı…ve bu “kadın” bu tabloları ki biri dedem Mehmet İbrahim Karaca’ya diğeri babaannem İrma Toto Karaca’ya ve bir diğeri de babam Muhtar Cem Karaca’ya ait tablolardır bunları bu sayfa aracılığı ile satmak için bu kişilere vermiştir. Hani mirastan, haktan ve hukuktan bahsediyor ya.!!! Alın size hak, hukuk, adalet… Bizler Karaca mirasını yaşatmaya çalışırken bu hastalıklı zihniyetler karalamaya ve iftiralarla lekelemeye ant içmiş gibiler… Tıpkı bu tablolar gibi bir sanatçının en büyük mirasını yani eserlerini de (şarkı haklarını da) 2018 yılında SATMIŞTIR. Tekrar yazayım da iyice anlaşılsın. Babamın yani Cem Karaca’nın kendisine kalan 4/1 mirasını SATMIŞTIR. Şimdi ne hakla ortaya çıkıp bu şarkılar üzerinde hak iddia etmektedir? Adalete güvenmek istiyorum! Çünkü haklıyım, haklıyız. Umarım yanılmam" şeklinde ifade etti.

Cem Karaca'nın oğlundan, İlkim Karaca'ya zehir zemberek sözler: 'İnanılmaz bir hırsızlık söz konusu!

CEM KARACA KİMDİR?

Asıl adı Muhtar Cem Karaca olan ve Cem Karaca olarak bilinen ünlü sanatçı 5 Nisan 1945 yılında İstanbul'da doğdu ve 8 Şubat 2004 yılında İstanbul'da hayata gözlerini yumdu. Türk rock müziği sanatçısı, söz yazarı, besteci, tiyatrocu ve sinema oyuncusudur. Anadolu rock türünün öncülerinden biridir. Apaşlar, Kardaşlar, Moğollar ve Dervişan gibi birçok grupta yer alarak, bu gruplarda kurucu ve yönetici pozisyonlarında bulunmuş, Türk rock kültürünün oluşmasında etkili bir role sahip olmuştur.

Mehmet Karaca adlı bir Azerbaycan kökenli babaya ve Ermeni kökenli Toto Karaca (İrma Felegyan) adlı bir anneye sahip olan Cem Karaca, sanatla iç içe bir çocukluk geçirdi. Ortaokulu Robert Lisesi'nde tamamlayan Cem Karaca, müziğe olan ilgisini annesinin teyzesi Rosa Felegyan'ın kendisine piyano notaları ve piyano melodi öğretmesiyle geliştirdi. Kolej yıllarında dünya çapında popülerlik kazanan rock müziğine ilgi duymaya başladı. Gençlik döneminde, kız arkadaşlarını etkilemek ve arkadaşlarının isteği doğrultusunda o dönemin rock yıldızlarının şarkılarını söyledi. Cem Karaca'nın ses yeteneğini keşfeden kişi ise annesi Toto Karaca oldu.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...