Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya arasında bilmece gibi atışma

Mavi Kadın>Magazin>Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya arasında bilmece gibi atışma

Eski sevgililer ve Serenay Sarıkaya arasındaki göndermeli paylaşımlar hız kesmeden devam ediyor. Dün Serenay'ın misillemesinin ardından bugün de iki isimden kimsenin anlam veremediği paylaşımlar geldi.

Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya arasında bilmece gibi atışma

Her şey Serenay Sarıkaya'nın ABD'de özel bir davette giydiği kıyafetle başladı. Ünlü oyuncunun davet kombini gündem olmuşken tam da o sırada Cem Yılmaz'ın yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Etkinliğe derin göğüs dekolteli bir kıyafetle katılan Sarıkaya, bu kombiniyle çok konuşuldu. Bazı kullanıcılar Serenay Sarıkaya'nın kıyafetini beğeni yağmuruna tutarken, bazıları ise dekolteyi 'fazla' bulduklarını dile getirdiler.

CEM YILMAZ'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

Cem Yılmaz'ın, İngiliz oyuncu Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaşarak Serenay Sarıkaya'yı ti'ye aldığı şeklinde yorumlanan bir gönderisi büyük tepkilere yol açtı. 

Tepkilerin ardından Cem Yılmaz, yaptığı açıklamada gözlerindeki rahatsızlık nedeniyle Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaştığını belirtti. Yılmaz, göz muayenesine gittiğini ve yapılan kontrollerde sağ gözünün yüzde 50 oranında görmediğini açıkladı.

 

Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya arasında bilmece gibi atışma

SERENAY SARIKAYA'DAN MİSİLLEME

Serenay Sarıkaya, son olarak New York'tan paylaştığı bir fotoğrafta sağ gözüyle yarım bakarak poz verdi. Bu paylaşım, Cem Yılmaz'ın sağ gözünün yüzde 50 oranında görmediği açıklamasına gönderme olarak yorumlandı.

 

Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya arasında bilmece gibi atışma

ISIRILMIŞ KURABİYE, ÇÜRÜMÜŞ MUZ

Cem Yılmaz Instagram hesabından ısırılmış kurabiye paylaşımıyla dikkat çekerken Serenay Sarıkaya da çürümüş muz paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. İki eski sevgilinin birbirlerine gönderme yaptığını düşünen hayranları bu paylaşımlara anlam veremedi.

Sosyal medyada yorumların ardı arkası kesilmedi. İşte Sarıkaya ile Yılmaz atışmasındaki yorumların şifreleri:

  • Çikita demiş Cem’i gömmüş Serenay reis 
  • Cem bunun altından kalkamaz
  • Serenay avuç içi kadar mutluluk yeter mesajı vermiş

Cem Yılmaz’la Serenay Sarıkaya arasında bilmece gibi atışma

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...