Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü şarkıcı Emir Yeşil hayatını kaybetti

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü şarkıcı Emir Yeşil hayatını kaybetti

Dolapdere Big Gang grubunun eski solisti Emir Yeşil (43), bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Sanatçının ölüm haberini hayat arkadaşı duyurdu.

Ünlü şarkıcı Emir Yeşil hayatını kaybetti

Dolapdere Big Gang grubunun eski solisti olan Emir Yeşil'den acı bir haber geldi. Son dönemin popüler oyuncularından biri olan Aslı Omağ, uzun yıllardır birlikte olduğu hayat arkadaşının vefat haberini sosyal medyada duyurdu.

BUGÜN DEFNEDİLDİ

Aslı Omağ, yaptığı duyuruda, Emir Yeşil'in sabaha karşı vefat ettiğini belirtti. Çift, uzun yıllardır birlikteydi. Emir Yeşil'in ilk evliliğinden Erim adında bir oğlu bulunuyor.

 

Ünlü şarkıcı Emir Yeşil hayatını kaybetti

EMİR YEŞİL KİMDİR?

1981 yılında İstanbul'da doğan Emir Yeşil, müzik kariyeri boyunca heavy metal'den soul'a, pop'tan funk'a kadar geniş bir yelpazede eserler üretti. Sahne hayatına 16 yaşında başlayan Yeşil, birçok farklı grupla birlikte performans sergiledi ve gitar, klavye ve davul çalma yetenekleriyle tanındı. Dolapdere Big Gang ile katıldığı konserler, dünya çapında birçok ülkede müzikseverler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Ünlü şarkıcı Emir Yeşil hayatını kaybetti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...