Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'dan kötü haber! Arkadaşı sevenlerinden dua istedi

Mavi Kadın>Magazin>Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'dan kötü haber! Arkadaşı sevenlerinden dua istedi

Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'un akciğer rahatsızlığıyla ilgili bir arkadaşı açıklamalarda bulundu ve ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'dan kötü haber! Arkadaşı sevenlerinden dua istedi

Geçtiğimiz günlerde hastalığıyla gündeme gelen Neşe Aksoy, yaptığı açıklamada, "On ay önce akciğer kanseri teşhisi konulduğunda, zorlu bir sürece girdim ve yazılarıma ara vermek zorunda kaldım. Biraz toparlanınca tekrar yazılarıma devam etmeyi umuyordum. Ancak yapılan son tahlillerimde ameliyat olduğum akciğerimde ve beynimde yeni kitleler görüldü. Bundan sonrasında ne olacağını bilmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

 

Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'dan kötü haber! Arkadaşı sevenlerinden dua istedi

BEYNİNDE KİTLELER TESPİT EDİLDİ

Neşe Aksoy'un yakın bir arkadaşı, "Oyuncu arkadaşımız Neşe Aksoy, akciğerinde başladığı tedavinin ardından son kontrollerinde beyninde de kitleler tespit edildi. Lütfen sizlerden dua istiyoruz. Rabbim şifasını versin" şeklinde bir paylaşımda bulundu.

 

Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'dan kötü haber! Arkadaşı sevenlerinden dua istedi

NEŞE AKSOY HAKKINDA

Neşe Aksoy, "Kızlar Sınıfı Yarışıyor" ve "Lodos Zühtü" gibi yapımlarda rol alarak tanınan başarılı bir oyuncudur. Tarık Akan ve Fikret Hakan gibi unutulmaz aktörlerle başrolleri paylaştığı "Arkadaşım" filmiyle izleyicilerin hafızalarına kazınmıştır.

Neşe Aksoy, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde Yüksek Lisans derecesi aldı. 2005-2006 yıllarında Vancouver'daki British Colombia Institute of Technology'de Sistem Analizi ve Dizayn Metodları, Proje Yönetimi ve Kurumsal İletişim konularında uzmanlık eğitimleri aldı.

Kariyerine 1990 yılında Byte Bilgisayar ve Danışmanlık Ltd.'de Sistem Destek Mühendisi olarak başladı. Daha sonra sırasıyla Türk Sakura Bank A.Ş.'de Bilgi Teknolojileri Departman Müdür Yardımcısı olarak görev aldı. Ardından SYS Telekomünikasyon İletişim Sanayi Tic. A.Ş.'ye geçerek Müşteri Hizmetleri ve Üretim Hizmetleri Departmanı Müdürü, Proje Departmanı Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarında çalıştı.

 

Ünlü oyuncu Neşe Aksoy'dan kötü haber! Arkadaşı sevenlerinden dua istedi

CMC Customer Management Center'da Genel Müdür Yardımcısı ve Yürütme Kurulu Üyesi olarak görev yaptıktan sonra Vancouver merkezli Canadian Institute for the Relief of Pain and Disability (CIRPD)'de Bilgi Yönetimi Danışmanı olarak çalıştı. Daha sonra Türkiye'ye dönerek Tradesoft (Ata Holding)'ta Teknoloji Servisleri Direktörü ve ES Şirketler Grubu'nda Genel Müdür olarak kariyerine devam etti.

Arkadaşım, Kızlar Sınıfı Yarışıyor ve Lodos Zühtü gibi yapımlarda rol alan oyuncu Neşe Aksoy, bir dönemin aranılan yıldızlarındandır. Başrollerini unutulmaz aktörler Tarık Akan ve Fikret Hakan ile paylaştığı “Arkadaşım” filmiyle hafızalara kazınmıştır.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...