Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Görenler tanıyamadı! Ceren Bozoğlu 110 kilodan 50 kiloya düştü

Mavi Kadın>Magazin>Görenler tanıyamadı! Ceren Bozoğlu 110 kilodan 50 kiloya düştü

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu yeni bir projeyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Verdiği kilolarla dikkat çeken Bozoğlu'nun yeni hali sevenleri tarafından çok beğenildi.

Görenler tanıyamadı! Ceren Bozoğlu 110 kilodan 50 kiloya düştü

Kanal D'de yayınlanacak Yalan dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu’nun değişimi sosyal medyada ilgi gördü. 110 kilodan 50 kiloya düşerek 60 kilo vermeyi başaran oyuncunun değişimi kilo vermek isteyenlere de ilham kaynağı oldu.

''GÖZYAŞLARI SEL OLACAK''

Yeni dizi Yalan’ın hikayesini üçüncü sayfa haberlerine benzeten ve “Hayatın içerisinde yaşanan gerçek hikayeler” olarak değerlendiren Bozoğlu “Çok heyecanlı bir dizi geliyor. Baya üçüncü sayfa hikayesi gibi... Acayip bir ekiple, muazzam bir senaryo ile yola çıktık. Bütün annelerin ve kızların damarına basılacağı bir hikaye Yalan...Elbette izleyicimizi ağlatmak istemeyiz ama gözyaşları sel olacak diyebilirim.” dedi.

Görenler tanıyamadı! Ceren Bozoğlu 110 kilodan 50 kiloya düştü

Hülya Yılmaz karakteri ile ilgili de açıklama yapan Bozoğlu “Beni takip eden izleyicilerim bilir, ben işime çok aşığım. Uzun zamandır bu kadar heyecanlandığım bir karakter olmamıştı. Senaryolarda değişim geçiren sürprizli karakterler çok çıkmıyor insanın karşısına, bu, oyuncu da başka bir istek uyandırıyor. Setin ilk günü elim ayağıma dolandı. Umarım başarabilmişizdir. Artık takdir seyircimizin. “dedi.

Görenler tanıyamadı! Ceren Bozoğlu 110 kilodan 50 kiloya düştü

Yalan 27 Mayıs Pazartesi akşamı ilk bölümü ile Kanal D’de ekrana gelecek.

YEŞİM CEREN BOZOĞLU KİMDİR?

Yeşim Ceren Bozoğlu, 29 Temmuz 1974 tarihinde Ankara’da doğdu. Bozoğlu, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olarak tamamladı. Mezun olduğu sene tek kişilik “Kadınlar” adlı oyun ile Cumhuriyet gazetesi ve Ayşegül Yüksel tarafından "Yılın Genç Kadın Oyuncusu" seçildi. 

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü, Şehir Tiyatroları, Duru Tiyatro gibi topluluklarda faaliyet gösterdi. Tarık Akan, Haluk Bilginer, Güven Kıraç, Mazhar Alanson, Mehmet Aslantuğ, Zuhal Olcay, Oktay Kaynarca, Mehmet Ali Alabora, Emre Kınay, Hülya Avşar ve Nejat İşler gibi her dönemin ünlü ve başarılı olan isimleri ile dizi ve filmlerde yer aldı. Yönetmenlik de yapan ünlü oyuncu tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli sinema ve dizi filmlerde de rol alarak seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...