Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ceyda Düvenci'den şaşırtan açıklamalar: "Melisa'nın iki babası var. Bülent de hayret etti"

Mavikadin>Magazin>Ceyda Düvenci'den şaşırtan açıklamalar: "Melisa'nın iki babası var. Bülent de hayret etti"

Bülent Şakrak ile olan 8 yıllık evliliğini sonlandıran Ceyda Düvenci, boşanmanın ardından yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Boşanma sürecini ve yaşadığı duyguları ilk kez anlatan Düvenci, gündeme damga vuracak açıklamalarda bulundu.

Ceyda Düvenci'den şaşırtan açıklamalar: "Melisa'nın iki babası var. Bülent de hayret etti"

NTV kanalında ekrana gelen Bambaşka Sohbetler programının sunucusu ünlü isim Ceyda Düvenci, oyuncu ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Beyza Şekerci'yi programında ağırladı. Şekerci’yle sohbeti sırasında Bülent Şakrak ile boşanmasına dair konuşan Düvenci, yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi.

"ÇOK DA GÜÇLÜ BİR KADIN DEĞİLİM"

Kendisine söylenenin aksine çok güçlü biri olmadığını söyleyen Ceyda Düvenci, sözlerine yaşadığı boşanma sonrası duygularından bahsederek beklemediği şekilde ve beklemediği yerde boşanma ile ilgili konuşmak zorunda kaldığını ve bunun hiç kolay olmadığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti; 

"Çok da güçlü bir kadın değilim. Hani diyorlar ya çok güçlüsün, yok değilim. Sadece geleni geldiği gibi alıp, çokça ağlayıp, biraz dona kalıp, sonra kabul edip barışıp yola devam ediyorum. Bu belki güçlü gibi görünüyor, kırılmadan; bir dönem kırılarak sonra barışarak... Çünkü biz ölene kadar akrabayız yani bu değişmeyecek bir gerçek..."

Ceyda Düvenci'den şaşırtan açıklamalar:

"MELİSA'NIN İKİ BABASI VAR"

Boşanma sürecini kendisi için çok zor' olarak tanımlayan Ceyda Düvenci, bu zaman zarfı içinde eski eşi Bülent Şakrak ve kendisini şaşırtan olayları ise şu sözlerle ifade etti;

"Hiç de öyle kolay süreçler atlatmadım gerçekten.... Burada Bülent'i de yok saymak istemem benim için hala çok kıymetli Bülent, onun için de çok zor bir süreçti benim için de çok zor bir süreçti, hepimizin çok hayret ettiği Bülent'in de bence kendi içinde çok hayret ettiği bir süreçti... Aa günün sonunda biz dedik ki tamam herkesin mutlu olması gerekiyor. Bizim 2 tane evlatlarımız var. Bu Melisa'nın babası Engin'in de onayladığı bir şeydir, Melisa'nın şansı, iki babası oldu hayatında..."

Ceyda Düvenci'den şaşırtan açıklamalar:

"DUYGULAR BİTEBİLİRMİŞ"

46 yaşındaki iki çocuk annesi Ceyda Düvenci, ayrıca zamanla neler hissedeceğini de arkadaşlarının anlatımlarıyla idrak ettiğini ve eski eşiyle ömür boyu akraba olacaklarını anlatırken, ortak çok fazla arkadaşlarının olduğunu ve böyle olmaya devam edeceğini, ayrıca çocukları için sürekli buluşacaklarını da söyledi.

"Güçlü gözüküyorum, silkeleyip atıp, pozlarımı verdim sosyal medyada, böyle bir şey değil..."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...