2022-08-05 16:34:50 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:56:26

Civan Canova'dan kötü haber!

Kartal Tibet'in üvey oğlu Civan Canova sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile akciğerinde bir kitle tespit edildiğini duyurdu.

Civan Canova'dan kötü haber!

67 yaşındaki oyuncu Civan Canova, hastaneye kaldırıldı. Hastanede cihazlara bağlıyken çektiği bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. ''"Her şey 2014 yılında Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Koluma platin takılması gerekiyordu ancak öteledim. Ta ki bir kaç ay öncesine kadar. Bir kaç ay önce hastaneye başvurdum. Ancak kolumdan ziyade akciğerimde bir belirsiz kitle tespit edildi. Bütün ilgi akciğerime kaydı.'' açıklamalarıyla hayranlarını üzdü.

''AİLEM YANIMDA''

15 gündür hastanede olduğunu belirten oyuncu, bir kaç gün içinde hastaneden çıkacağını belirtti ve ekledi: ''Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üzerine bastım. Hayvan da gayrı ihtiyari sıçradı tabi, beni yere attı. Sağ kolumun üzerine düştüm. Kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi. MR çekildi ve doktor "Protez taktırman gerek." dedi. Onu da ben istemedim, ihmal ettim. 2.5, 3 ay önce feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar. Hastaneye geldim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması gerektiğini söylediler. Ama o şimdi 2. planda kaldı. Çünkü akciğer filmi çekerken, belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün sonra taburcu edecekler.''

''NE OLUR TELEFONLA ARAMAYIN!''

Oyuncu Civan Canova, çevresinden telefonla aramamalarını rica etti. Telefona bakacak hali olmadığını ve gözlük kullanması gerektiğini ekleyen Canova, yakın çevresinden aranmaması konusunda özellikle ricada bulundu.

KARTAL TİBET'İN ÜVEY OĞLUYDU

Diğer taraftan oyuncu Civan Canova, üvey babası olan Kartal Tibet'in kısa süre önceki vefatı nedeniyle şu sözleri söylemişti:

"Kartal Tibet benim için çok şey ifade ediyor." diyen Canova, "Ben küçükken hayat öyle gerektirdi ve annemle babam ayrıldı, annem Kartal abiyle evlendi. 9 yaşımdan itibaren hep yanımda oldu. Kardeşlerim ve biz birbirimizi hep çok sevdik. Ailesine çok düşkündü. Çocuklarına çok düşkündü. Mesleğine çok düşkündü. Değerli bir insandı. Ben Kartal abiyle beraber büyüdüm. İlk film setine beni Kartal abi bir götürdü." ifadelerini kullanmıştı.

 

Mavi Kadın