Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çok konuşulan ve beğenilen ‘Ali Cabbar’ şarkısı çalıntı mı? Emir Can İğrek’ten iddialara cevap!

Mavikadin>Magazin>Çok konuşulan ve beğenilen ‘Ali Cabbar’ şarkısı çalıntı mı? Emir Can İğrek’ten iddialara cevap!

Popüler şarkı ‘Ali Cabbar’ın çalıntı olduğu iddiaları ortaya atıldı. Konuyla ilgili cevap, şarkının sahibi Emir Can İğrek’ten geldi.

Çok konuşulan ve beğenilen ‘Ali Cabbar’ şarkısı çalıntı mı? Emir Can İğrek’ten iddialara cevap!

Son dönemlerin popüler isimleri arasında yer alan şarkıcı Emir Can İğrek, hikayesi merak edilen Ali Cabbar şarkısının çalıntı olduğu söylentileriyle ilgili konuştu. Dinlenme rekorları kıran şarkı bir film müziğine benzetildi ve kısa sürede söylentilere neden oldu

BENZERLİK DİKKAT ÇEKTİ

Ali Cabbar şarkısının çalıntı olabileceğini iddia edenler, şarkıyı 1974 tarihli “Beş Milyoncuk Borç Verir Misin?” film müziğiyle bir hayli benzetti. Konuyla ilgili açıklama yapan ünlü şarkıcı “hiçbir şarkım çalıntı değil” dedi.

Şarkıları sevilen ünlü isim, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şarkısıyla şu ifadeleri kullandı:

“9/8 ritim kalıbında ve halk müziği formunda olduğu için, merdiven melodiler benzerlik hissi oluşturabilir. Burada da 2-3 saniyelik bir merdiven melodisi andırıyor sadece.”

“HİÇBİR ŞARKIM ÇALINTI DEĞİL”

Şarkısıyla ilgili yapılan benzerlik yorumlarına açıklık getiren İğrek, şarkılarının hiçbirinin çalıntı olmadığını ifade etti. İğrek, “8 senelik şu mütevazı kariyer geçmişimde hiçbir şarkım çalıntı değildir. İddiası olan dava açıp uzmanlara sorabilir. Her notamın her sözümün altına imzamı atarım. Daha çok çalışarak yıllarca bu ligde tertemiz bir şekilde top koşturacağız” açıklamasında bulundu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...