Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Denenmiş ve onaylanmış, 3 ayda 30 kilo verdiren içecek tarifi

Mavi Kadın>Diyet>Denenmiş ve onaylanmış, 3 ayda 30 kilo verdiren içecek tarifi

Her evde bulunan sıradan malzemeler ile hazırlanan bu içecek 3 ayda 30 kilo verdiriyor. Uzma Diyetisyen Büşra Çalışkan'ın göbek yağlarını eriten ve şişkinliği indirmeye yardımcı olan özel içecek tarifi hazırlamak çok kolay.

Denenmiş ve onaylanmış, 3 ayda 30 kilo verdiren içecek tarifi

Yoğun iş temposu ve sağlıksız beslenme, birçok insanın kabusu olan kilo probleminin başlıca nedenleri arasında. Egzersize zaman ayıramayan ve fast-food gibi sağlıksız besinler tüketen kişiler için kilo vermek bazen zor olabiliyor.

Göbek yağları ve şişkinlik ise çoğu kişinin şikayetçi olduğu yaygın problemlerin başında geliyor. Bu problemler sadece estetik kaygıya neden olmuyor aynı zamanda, diyabet ve kalp hastalıkları gibi sağlık sorunlarına da yol açabiliyor.

Diyetisyen Büşra Çalışkan'ın paylaştığı içecek tarifi ile 3 ayda 30 kilo vermek mümkün!

Çalışkan, bu içecek hakkında şunları söylüyor: Tam 3 ayda 30 kilo veren danışanıma uyguladığım tarif! Göbek yağlarını eritmeye ve şişkinliği gidermeye yardımcı olan doğal ve sağlıklı malzemeler içeriyor. 

Denenmiş ve onaylanmış, 3 ayda 30 kilo verdiren içecek tarifi

KİLO VERDİREN İÇECEK TARİFİ

Malzemeler:

  • 1 bardak ılık su
  • 1 çay kaşığı sumak
  • 1 çay kaşığı karbonat
  • 1/2 limon

Yapılışı:

Tüm malzemeleri karıştırıyoruz. Hazırladığımız içeceği 15 gün boyunca her sabah ve akşam aç karnına birer bardak olmak üzere tüketiyoruz.

Diyet içeceklerinin temel görevi, metabolizmayı hızlandırmak ve yağ yakımını teşvik etmektir. İçerdikleri bitkisel özler ve vitaminler sayesinde tokluk hissini de artırarak daha az yemenize yardımcı olur.

Not: Bu içerik bilgilendirme amaçlıdır ve yayınlandığı tarihten önceki bilimsel araştırmalara ya da uzman görüşlerine dayanmaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...