Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Derya Tuna babaanne olma sevincini anlattı! 'İdo'ya da Yasemin'e de benziyorlar'

Mavi Kadın>Magazin>Derya Tuna babaanne olma sevincini anlattı! 'İdo'ya da Yasemin'e de benziyorlar'

Katıldığı bir iftar yemeğinde torunları hakkında konuşan Derya Tuna ikizlerden bahsederken 'nene oldum nene, babaanne oldum ölüyorum' dedi. Yakın zamanda babaanne olma sevincini yaşayan Tuna, ikizlerin hem İdo'ya hem de Yasemin'e benzediğini söyledi. 

Derya Tuna babaanne olma sevincini anlattı! 'İdo'ya da Yasemin'e de benziyorlar'

59 yaşındaki Derya Tuna katıldığı iftar yemeğinde torunlarından bahsetti. Yaşadığı mutluluğu ifade etmekte zorlanan Tuna, "Nene oldum nene. Babaanne oldum, ölüyorum. Allah herkesin evladına sağlık versin" şeklinde konuştu. 

HEM İDO'YA HEM YASEMİN'E BENZİYORLAR

Ezan okunuyor şuan o kadar güzel bir duygu ki, tarifsiz bir şey bu diyen Derya Tuna bebişlerin çok güzel olduğunu belirterek hem İdo'ya hem Yasemin'e benziyorlar dedi. Göz renklerinin şimdilik mavi olduğunu ekleyen Derya Tuna sadece sağlıklı olsunlar biz çok sevinçliyiz dedi .

İBRAHİM TATLISES ARADI

Sohbet esnasında telefonu çalan Derya Tuna İbrahim bey aradı, sizlere çok selamı var' dedi. Tuna konuşmanın normal bir sohbet olduğunu da ekledi.

Derya Tuna babaanne olma sevincini anlattı! 'İdo'ya da Yasemin'e de benziyorlar'

İKİZLERİN SON DURUMU

Geçtiğimiz günlerde Yasemin Şefkatli Nisan ayında yeniden ameliyat olacak Ayel için takipçilerinden dua isteyerek yaşadığı zorlu süreci sosyal meyda hesabından anlattı. 

Hamileliği sırasında ikizler arasında transfüzyon sendromu  başlangıcı olduğunu öğrenen Yasemin Şefkatli bunu dönüm noktası olarak açıkladı. Daha sonra da gittikleri doktorun Ayel'in kalbinde problem olduğunu ve artık yakın takip yapılması gerektiğini öğrendiklerini paylaştı. Çok zor zamanlar geçirdiğini anlatan Şefkatli, ikizlerin hareketlerini takip ettiğini hareket olmadığı zamanlarda da hemen doktoruna yazdığını söyledi. İkizlerin yaşama tutunması adına sıkı bir diyet uygulayan Şefkatli, Ayel'in doğum sonrası bir operasyon geçireceğini bildiklerini ifade etti. 

Derya Tuna babaanne olma sevincini anlattı! 'İdo'ya da Yasemin'e de benziyorlar'

"APAR TOPAR HASTANEYE GİTTİK"

Beklenen tarihin 29 Ocak olduğunu ancak 20 Ocak'ta sancı başlayınca apar topar hastaneye gittiklerini anlatan Şefkatli, 22 Ocak sabahı ikisinin de ağlama sesiyle hayatının bambaşka bir anlam kazandığını söyledi. 

"AYEL AMELİYATA ALINDIĞINDA YÜREĞİM SIKIŞIKTI"

Minik Ayel'in ameliyata alındığında yüreğinin sıkıştığını paylaşan Yasemin Şefkatli, "Yüreğim öyle bir sıkışıktı ki bir an olsun aklımdan kötü bir şey geçmedi" diyerek çok şükür öyle de oldu dedi. 

NİSAN'DA YENİ OPERASYON VAR

Nisan ayında ufak bir meselemiz daha var dualarınızı eksik etmeyin olur mu diye takipçilerinden dua isteyen Şefkatli, sonrasında da minik oğulları Emir ve Ayel'i  paylaşarak sizi seviyoruz notunu düştü. 

Derya Tuna babaanne olma sevincini anlattı! 'İdo'ya da Yasemin'e de benziyorlar'

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...