Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks araçları meraklı bakışlar arasında TMSF'ye götürüldü

Mavikadin>Magazin>Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks araçları meraklı bakışlar arasında TMSF'ye götürüldü

Dilan Polat ve eşi Engin Polat, "kara para aklama", "vergi kaçırma" gibi 4 ayrı suçtan dolayı tutuklu olarak yargılanıyor. Çiftin Yediemin Otoparkı'ndaki lüks araçları, kayyımların talebi üzerine TMSF'ye devredildi.

"Kara para aklama", "bahis oynatma" ve "vergi kaçırma" gibi suçlamalarla karşı karşıya kalan sosyal medya fenomeni Dilan Polat, eşi Engin Polat ve aileleri hakkında devam eden soruşturmanın bir parçası olarak araştırma sürdürülüyordu. Çifitn gündem olan lüks araçları TMSF'ye devredildi.

'DP' PLAKALI ARAÇLAR VATANDAŞLARIN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Ataşehir'deki Yediemin Otoparkı'na çekilen Polat çiftinin araçları, günlük otopark ücretleri ödenmediği gerekçesiyle kayyımların talebi üzerine çekici ile çekildi. Şirketlerine kayyum atan Polat çiftinin araçları, Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu'na (TMSF) götürülmek üzere konvoy halinde yola çıkarıldı. Konvoy, akşam trafiğine takılınca, o anlar vatandaşlar tarafından kaydedildi.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks araçları meraklı bakışlar arasında TMSF'ye götürüldü

POLATLARIN LÜKS ARAÇLARI EMNİYETTE SERGİLENMİŞTİ

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda ele geçirilen lüks araçlar, operasyonun başladığı ilk günlerde Zeytinburnu'ndaki yediemin otoparkına çekilmişti. Lüks araçlar, otoparkta yan yana ve bitişik olarak park edilmişti. Bir süre burada kalan lüks araçlar, olakaları sökülerek, basına açılmış ve sergilenmişti. 

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks araçları meraklı bakışlar arasında TMSF'ye götürüldüDilan Polat ve Engin Polat çiftinin lüks araçları meraklı bakışlar arasında TMSF'ye götürüldü

Kaynak : İHA
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...