Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dilber Londra sokaklarında göz kanatan çoraplarıyla alay konusu oldu!

Mavi Kadın>Magazin>Dilber Londra sokaklarında göz kanatan çoraplarıyla alay konusu oldu!

İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü Londra sokaklarında görüntülendi. Oyuncu, Burberry’nin özel davetlisi olarak, markanın dünyaca ünlü ikonik alışveriş noktası Londra Harrods’daki davete katıldı. Fotoğraflarında dikkat çeken çorapları ise sosyal medyada alay konusu oldu.

Dilber Londra sokaklarında göz kanatan çoraplarıyla alay konusu oldu!

Göz Kanatan Çoraplarından Bir Türlü Kopamadı: İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü Londra Sokaklarında kaldı... Kuzey Güney’in Simayı  ve Medcezirin Eylül’ü  tv dünyasına adım atmış ve başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

2018'da çekilen ve Cannes'da Altın Palmiye için yarışan Ahlat Ağacı'nda Hatice rolüyle bir kez daha yeteneğini ispat etti.

Dizinin ilk fragmanındaki "Dilber" dansıyla ortalığı sallayan oyuncu, kariyerinin en ses getiren ve bundan sonra da ona uzun bir süre yapışacak olan dizisinde yer alıyor şimdilerde.

Dilber Londra sokaklarında göz kanatan çoraplarıyla alay konusu oldu!

SON DÖNEMLERDE GÖZLERLER HİÇ OLMADIĞI KADAR HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN ÜSTÜNDE!

Oyuncu, Burberry’nin özel davetlisi olarak, markanın dünyaca ünlü ikonik alışveriş noktası Londra Harrods’da gerçekleştirdiği davete katılım gösterdi.

Her şeyi kendine yakıştıran oyuncu ne paylaşsa olay oluyor tabi! Tıpkı geçtiğimiz günlerde üst üste yaptığı çoraplı paylaşımları gibi...

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fulya Tek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...