Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Dişi İbrahim Tatlıses lakaplı şarkıcı Güler Işık ikinci kez kanserden kurtuldu

Mavikadin>Magazin>Dişi İbrahim Tatlıses lakaplı şarkıcı Güler Işık ikinci kez kanserden kurtuldu

İbrahim Tatlıses kadar güçlü sesi olması nedeniyle Tatlıses'e benzetilen türkücü Güler Işık, geçtiğimiz aylarda yeniden kansere yakalandığını açıklamıştı. Ünlü isim, son yaptığı açıklama ile hayranlarını sevindirdi.

Ünlü türkücü Güler Işık, 2015 yılında meme kanserine yakalanmış ancak başarılı bri tedavi ile bu hastalığı yenmişti. Ünlü türkücü geçtiğimiz yılın başında tekrar kanser teşhisi konulduğunu açıklamıştı. İkinci kez gördüğü kanser tedavisinin ardından Işık, sevindirici haberi sosyal medya platformunda takipçileriyle paylaştı.

YENİDEN KANSER OLMUŞTU

90'lı yıllarda seslendirdiği türkülerle büyük bir etki oluşturan ve "Türkülerin kraliçesi" olarak bilinen Güler Işık, 2015 yılında göğsünde hissettiği sertlik ve ağrı nedeniyle doktora başvurmuş ve göğüs kanseri teşhisi konulmuştu. Hastalığı başarıyla atlattıktan sonra, geçtiğimiz yılın başlarında ikinci kez kanserle karşılaştığını açıklayan güçlü ses, sevenlerinden dua talep etmişti.

Dişi İbrahim Tatlıses lakaplı şarkıcı Güler Işık ikinci kez kanserden kurtuldu

MUTLU HABERİ SEVENLERİYLE PAYLAŞTI

Düzenli sağlık kontrolü sırasında meme kanseri teşhisi konulduğunu öğrenen ünlü türkücü, sahne hayatını bırakarak maneviyata yöneldi. Zorlu bir süreçten geçen Işık, ikinci kez kanserle mücadele ettiğini ve galip geldiğini sosyal medya hesabından bir video paylaşarak takipçileriyle paylaştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...