Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acun Ilıcalı 'Hepimizin taktirini toplayan' diyerek duyurdu:

Mavikadin>Magazin>Acun Ilıcalı 'Hepimizin taktirini toplayan' diyerek duyurdu:

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 kadrosunu her gün bir kişi açıklayarak duyurmaya devam ediyor. Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun ardından, Sercan Yıldırım da Survivor 2024'e katılmış oldu. Ilıcalı'nın, Yıldırım'ı "Taktirimizi kazandı" diyerek açıklaması dikkat çekti.

Acun Ilıcalı 'Hepimizin taktirini toplayan' diyerek duyurdu:

Acun Ilıcalı, Survivor All Star 2024 için güçlü bir kadro oluşturdu. Geçen yıl düzenlenen Survivor, beklenen ilgiyi çekemediği için Ilıcalı, Survivor All Star hazırlayarak bu versiyonuna dikkat çekici isimleri davet etti. Survivor All Star 2024'ün kadrosunda önceki şampiyonlar ve finalde bulunan isimlere yer vererek, geçmişte Survivor'da iz bırakan yarışmacılar buluşturacak.

SURVIVOR ALL STAR 2024 KADROSUNDA KİMLER VAR?

Ünlü yapımcı ve televizyoncu Acun Ilıcalı, her gün yeni bir ismi duyurmaya devam ediyor. Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere ve Ogeday Girişken'den sonra, Survivor All Star 2024 için Aleyna Kalaycıoğlu'nun da kadroda olacağını açıkladı. Ünlü televizyoncunun Sercan Yıldırım'dan 'taktir toplayan' diye bahsetmesi dikkatlerden kaçmadı.

Acun Ilıcalı 'Hepimizin taktirini toplayan' diyerek duyurdu:

Survivor All Star 2024'te yer alacak bir diğer yarışmacı da duyuruldu. Acun Ilıcalı, eski futbolcu Sercan Yıldırım'ın da Survivor kadrosunda olacağını bildirdi. Futbolculuk kariyerinin yanı sıra Survivor'daki performansıyla da tanınan Sercan Yıldırım, 2021 yılında yoga eğitmeni Nihan Yönel ile evlenmişti ancak çift kısa süre sonra yollarını ayırdı.

Acun Ilıcalı 'Hepimizin taktirini toplayan' diyerek duyurdu:

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...