Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Doğduğunuz gün karakter özelliklerinizi şekillendiriyor! Doğum günü kişilik testi

Mavikadin>Keşfet>Doğduğunuz gün karakter özelliklerinizi şekillendiriyor! Doğum günü kişilik testi

Doğum gününüzün karakteriniz üzerinde etkili olduğunu daha önce biliyor muydunuz? İnanması zor ama kişiliğinizi doğrudan etkiliyor!

Doğduğunuz gün karakter özelliklerinizi şekillendiriyor! Doğum günü kişilik testi

Dünyaya geldiğiniz gün sadece doğduğunuz günü değil aynı zaman da sizi temsil ediyor. Uzmanlar doğum gününüz ile kişilik özellikleriniz arasında bağlantı olduğunu belirtiyor. Haftanın hangi günü dünyaya geldiyseniz kişilik özellikleriniz ona göre değişebiliyor. Peki haftanın hangi günü doğdunuz? Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi veya pazar... İşte doğum gününe göre kişilik testi...

PAZARTESİ GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Pazartesi günü doğanlar mütevazi, kibar, hassas ve uyumlu kişiliği ile ön plana çıkıyor. Aile bağlarına karşı sahiplenici ve koruyucu duruşunuz ile tanınırlar. Tahmin edilmeyen zamanlarda duygusal patlamalar ve dengesizlikler yaşayabilir, karar verme konusunda çok yavaştırlar.

Çekici, sakin ve gizemli duruşları ile ortam arasında fark edilirler. Biraz huysuz ve duygusal yapıları vardır. Ev ortamlarını severler ve aile ile geçirilen zamanları önemserler. Mantıktan çok duygusal düşünürler. İş, arkadaş ve eş ilişkilerinde tutarlılığa ve güvenirliğe önem verirler.

SALI GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Doğum günleri Salı olan kişilerin kişilik özellikleri açık fikirli, cesur, dürüst ve disiplinli olduğunu gösteriyor. Parlak fikirleri ile çevresindekileri etkisi altına almakta oldukça başarılılar. Yüksek enerjiye sahiptirler.  Güçlü ve zarafet dolu yanlarıyla ön plandalar. Cesur ve sabırsız bir karaktere sahipler.

Utangaç değildirler ve her ortamda kendi olmayı severler. Ancak konuşmadan önce düşünüp tartmazlar. Bunu dışında eleştirileri de hoş karşılamazlar. Bu nedenle zaman zaman tartışmacı olabilirler.

ÇARŞAMBA GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Doğum günleri Çarşamba olan kişilerin iletişim becerileri gerçekten olağanüstü seviyede.  İstedikleri zaman yapamadıkları bir şey yok, yeter ki hevesleri olsun. Azimleri ve kararlılıkları çok fazla. Hedeflerinde istikrarlı olurlar.

Başarısızlıktan ve risk almaktan korkmazlar. Kendilerini dinlemek için zaman zaman yalnız kalmak isterler. Maceracı yanınız ile yeni deneyimler tatmayı seviyorken kolayca sıkılan tarafınızda bulunabilir. Sevdikleri işi bulana kadar birçok alanda çalışabilirsiniz.

Doğduğunuz gün karakter özelliklerinizi şekillendiriyor! Doğum günü kişilik testi

PERŞEMBE GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Perşembe günü doğan kişiler gerçekçi, pratik, idealist, neşeli ve son derece erdemli olurlar. Dışa dönük, hassas ve duyarlı yapınızla çevrenizdekileri etkilerler. Aileleriyle vakit geçirmeyi severler. Negatiflikten hoşlanmaz ve çevrelerinde böyle enerjinin bulunmasını istemezler. Olaylara hep iyi tarafından bakmak hayal felsefeleri. Yönetimde ve liderlikte iyi modeller. Her türlü fırsatı değerlendirmekten zevk alırlar.

CUMA GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Cuma günü doğan kişiler genellikle pozitif, neşeli ve yardımsever olurlar. Seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi severler. Hırslı ve azimli yapıları vardır ancak bazen muhakeme duygularını kullanmazlar. Alışveriş, arkadaşlarla buluşma gibi aktiviteleri severler. Son derece enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Romantik yanları ağır basar. Biraz materyalist ve tembeldirler. Hayatın tadını çıkarmak için ihtişamlı ve göz dolduran işlerde çalışmaktan da hoşlanabilirler.

CUMARTESİ GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Cumartesi günü doğan kişilerin inatçı, mantıklı, katı, çalışkan ve ciddi olabileceğinizi gösteriyor. Çok konuşmayı, boş konuşmayı sevmezler. Eğer bir şey gerçekten mantıklıysa konuşmayı tercih ederler.

Utangaç ve öne çıkmayı sevmeyen yanları vardır. Küçük ayrıntılara önem veren, ince kişilerdir. Mütevazi, bilge ve pratik olmalarının yanı sıra kontrolü elinde tutmayı seven ve dediğini kabul ettirmekten hoşlanan yapıları olabilir. Sorumluluk sahibidirler ve görevlerini zamanında yaparlar.

PAZAR GÜNÜ DOĞANLARIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Pazar günü doğanlar cömert, esprili, kendine güvenen ve azimli olurlar. Coşkulu ve kendine has havası olan çekici bir yanları bulunabilir. Cesur, kararlı, otoriter, fedakâr ve iyimserdirler. Bağımsız olmayı seven iletişimi kuvvetli ve inceliğe önem verirler. Yeni ve parlak düşünceleriyle ortaya çıkarlar. Kalabalık ortamlarda fark edilebilen auraları vardır. İş ve sosyal hayatlarında oldukça azimli ve kararlıdırlar.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Keşfet
Etiyopya'dan başlayıp dünyaya yayılan lezzet yolculuğu: Kahvenin hikayesi
Milli içeceğimiz, çaydan sonra en çok tüketilen kahve, farklı tariflerle, demleme çeşitleriyle içiliyor. Sokaklarda neredeyse adım başı bir kahve dükkanının olması da bunun göstergesi. Yaşamımızın vazgeçilmez bir içeceği olan kahve, ilk olarak ne zaman bulundu? Çeşitleri nelerdir?  Kahvenin tarihi ile ilgili her şey…
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Keşfet
Ramazan alışverişinde bütçe dostu 7 pratik alışveriş tüyosu
Ramazan ayı ile birlikte hepimizin aklına ilk gelen şeylerden biri alışveriş oluyor. Ancak biliyoruz ki evdeki hesabı çarşıya uydurmak zor. Enflasyonist ortamda gıda ürünlerine sürekli zam geldiği düşünülürse, bütçe kontrolü daha da önemli hale geliyor. 7 pratik alışveriş tüyosuyla Ramazanda bütçeye uygun alışveriş yapmanın inceliklerini sizler için derledik.
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Keşfet
Şık sofraya estetik katmanın formülü: En iyi runner tasarımlar
Yemek masanız tabak, çatal, kaşık örtü gibi unsurlarla çok şık olabilir. Ama estetik bir görünüş için mutlaka yapmanız gereken bir şeyler olduğunu hissetiğiniz anda runner kurtarıcı olabilir. Tek başına sadece süslü bir kumaş parçası olarak görülse de şık bir sofraya estetik katmanın en kestirme yoludur... Peki, runner nasıl kullanılır, ne işe yarar? Runner'ı doğru bir şekilde kullanarak hafızalara kazınacak bir sofra dizaynı nasıl oluşturulur? Mavi Kadın editörünün hazırladığı rehbere göz atın..
Sonraki Haber Yükleniyor...