Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ece Seçkin'den boyuna laf eden kullanıcıya ince ayar: Zekadan vurdu

Mavi Kadın>Magazin>Ece Seçkin'den boyuna laf eden kullanıcıya ince ayar: Zekadan vurdu

Şarkıcı Ece Seçkin 1.55'lik boyuyla dalga geçen sosyal medya kullanıcısı karşısında sinirlerine hakim olamadı. Ünlü isim açtı ağzını yumdu gözünü...

Ece Seçkin'den boyuna laf eden kullanıcıya ince ayar: Zekadan vurdu

Sivri diliyle ve dobralığıyla dikkat çeken şarkıcı Ece Seçkin, 1.55'lik boyuyla dalga geçen sosyal medya kullanıcısı karşısında sinirlerine hakim olamadı. 

Gerek sesi gerek konserlerindeki performanslarıyla izleyenleri kendisine hayran bırakan Ece Seçkin sıkı bir sosyal medya kullanıcısı. Bir süredir daha sessiz sakin olan Seçkin, boyuyla dalga geçen bir kullanıcıya sessiz kalamadı.

AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

X'te hoşlanmadığı yorumları takip edip gerektiği yerde cevap veren Ece Seçkin bu sefer yine açtı ağzını yumdu gözünü...

Bir sosyal medya kullanıcısının 1.55 boyuyla dalga geçtiğini gören şarkıcı Seçkin kendini tutamadı. Kullanıcıyı zekasından vuran ünlü isim aynı zamanda yazım hatalarını da yüzüne vurmaktan kaçınmadı.

Ece Seçkin'den boyuna laf eden kullanıcıya ince ayar: Zekadan vurdu

ECE SEÇKİN KİMDİR?

12 Eylül 1991 tarihinde İstanbul'da doğan Ece Seçkin, müzik hayatına 3 yaşında piyano öğretmeni olan annesi Lale Seçkin ile birlikte başladı. 

Sadece piyano ve solfej üzerine müzik çalışmalarını sürdürürken, 1998 yılında girdiği konservatuvar sınavında, piyano bölümünü birincilikle kazandı. Lise yıllarında kendi kurduğu müzik grubunun solistliğini yapmaya başlayan ünlü isim katıldığı yarışmalarda dereceler aldı. 

2006 yılında Levent Arslan’dan özel şan dersleri almaya başlayan Ece Seçkin kısa sürede büyük bir hayran kitlesine kavuştu.

Ozan Doğulu ile 2011 yılında tanışan Ece Seçkin kısa sürede ünlü olmayı başardı.

2012 yılının Temmuz ayına kadar süren 1.5 yıllık yoğun bir çalışma sonucunda, 2012 Ağustos ayında Doğulu Production markası ile Ozan Doğulu prodüktörlüğünde ilk albümü 'Bu Ne Yaa'yı çıkararak müzik dünyasına adım attı.

Ece Seçkin yıllardır pilot Çağrı Terlemez ile 2021 yılında dünyaevine girdi.

Ece Seçkin'den boyuna laf eden kullanıcıya ince ayar: Zekadan vurdu

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...