Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

En iyi 8 saç boyası markası kuaförlerin önerisi hangisidir?

Mavi Kadın>Saç bakımı & saç uzatma>En iyi 8 saç boyası markası kuaförlerin önerisi hangisidir?

Saça yenilik yapmak için en doğru kararı kuaförün belirlemesi gerekir. Kuaförler saç sağlığı için en doğru ve kaliteli saç boyalarını kullandıkları için tercih edilmektedir.

En iyi 8 saç boyası markası kuaförlerin önerisi hangisidir?

Kuaförlerde kullanılan saç boyalarının her zaman daha güvenilir olduğunu düşünmüşüzdür. Kuaförler daha bilinçli oldukları için saça zarar vermeyen saç boyasını tercih ederler.. Yazımızın devamında kuaförlerde kullanılan en iyi saç boyalarını bildirdik.

En Kaliteli Saç Boyası Markaları

Kaliteli saç boyalarının içeriğinde amonyak ve kimyasal maddenin bulunmaması gerekir. Kaliteli saç boyalarının bazısı şunlardır;

Loreal Professionnel İnoa Amonyaksız Saç Boyası

Kuaförlerde en sık kullanılan kaliteli saç boyalarından biridir.  Bu saç boyasını kozmetikçilerden vey internet üzerinden temin edebilirsiniz. Saç rengini keskinleştirir ve canlılık katar. Saçta renk bütünlüğü sağlar ve saç diplerinden ucuna aynı renk olmasını sağlar. Saçlardaki beyaz saç telleri kalmayacak şekilde kapatıcılık sağlar. Saç tellerinin koruyucu tabakasını korumaya yardımcıdır.  Piyasadaki fiyatı 71,16 TL’dir.

Loreal Professionnel  Majirel Saç Boyası

Kuaförlerin bir diğer tercih ettiği saç boyası ise Majirel’dir. Kozmetik dükkanlarından veya internette güvendiğin satış sayfalarından satın alabilirsiniz. %100 beyaz saç tellerini kapatma özelliği sayesinde yeni saç rengine kavuşmanızı sağlar. Majirel saç boyası saçları yıpratmaz ve saçların daha hacimli görünmesine yardımcı olur. Saç rengine göre değişkenlik göstermekte olup ortalama fiyatı 61 TL’dir.

Koleston Saç Boyası

Kuaförlerin en sık kullandığı saç boyası markalarından biridir. Bu saç boyasını marketlerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu saç boyasının mükemmel beyaz kapatıcılığı bulunmaktadır. Böylece saça yoğun bir renk kazandırarak daha canlı görünmesini sağlar. Aynı zamanda içeriğindeki Su koruma faktörü sayesinde saç rengini korur ve saçların daima parlak olmasına yardımcı olur. Piyasadaki fiyatı 28,40 TL’dir.

Natulika Amonyaksız Saç Boyası 

Ay çekirdeği özü, jojoba yağı, kayısı çekirdeği yağı ve üzüm çekirdeği yağı sayesinde yıpranmış saçları besler. Organik olan saç boyası hassas ve hasarlı saçlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İçeriğinde amonyak, paraben ve PPD içermediğinden saç derisini rahatsız etmez. %100 beyaz saçları kapatma gücüne sahip olup daha parlak saçlara kavuşmayı vaat eder. Piyasadaki fiyatı 54,90TL’dir.

Davines Pigments Saç Boyası

Doğal özlere sahip içeriği sayesinde yıpranmış saçları onarır. Oksidan karışımına gerek duymadan uygulama özelliğine sahiptir. Beyaz kapatıcılığı yüksektir aynı zamanda saça ışıltı verir. Kozmetik dükkanlarından veya internette güvendiğin satış sayfalarından temin edebilirsiniz.  Piyasadaki fiyatı 399.90 TL’dir.

Schwarzkopf Igora Royal Saç Boyası

Saçlardaki beyazların kapanmasını sağlayarak renk eşitliği kazandırır. Saçı olumsuz dış etmenlerden korur ve esnekliğini arttırır. Saçların daha parlak ve yumuşak olması sağlar. İnternet sitelerinden yahut kozmetik ürünü satan yerlerden satın alabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 39.90 TL’dir.

Wella Koleston Perfect Saç Boyası

Kuaförlerin kullandığı kaliteli saç boyalarının biri de Wlla Koleston’dur. ME + teknolojisi sayesiyle alerjiye gösterme ihtimali çok düşüktür. Saçlara kazandırdığı yeni renk tonun uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Aynı zamanda beyazları kapatma özelliği oldukça fazladır. Saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. Piyasadaki fiyatı 54.90 TL’dir.


Editör : Nefise Anlağan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...