Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

En sinsi burçlar hangileri? Her an Ferhunde'ye dönüşecek burçları Astrolog Gülser Çeliker anlattı

Mavi Kadın>Burç yorumları>En sinsi burçlar hangileri? Her an Ferhunde'ye dönüşecek burçları Astrolog Gülser Çeliker anlattı

En sinsi burçlar malum ama ya diğerleri? Hangi burçta az yada çok sinsilik var? Astrolog Gülser 'Ferhunde' karakterine her an bürünebilecek potansili taşıyan burçları anlattı.

GÜLSER ÇELİK | MAVİ KADIN

Sinsilik deyince akıllara kazınan karakter Yaprak Dökümü dizisinin Deniz Çakır'ın oynadığı Ferhunde karakterinden başkası olamaz. Zaten kendisi de Türk dizi ve sinema tarihinin en cadı, en sinsi kadını olarak defalarca oylandı. O dizi karakteriydi ama gerçek hayatta da Ferhunde kadar olmasa da sinsiliği yaşam biçimine çevirenlar yok değil. Bazı burçlar sinsilikleriyle bilinir ama bazen, az çok sinsiliğe başvuranlar yok değil. Peki sizin burcunuz ne kadar sinsi? 

Mavi Kadın Astroloji Uzmanı Gülser Çelik, en sinsi burçları ve sinsilik potansiyeli barındıran, her an Ferhunde karakterine bürünebilecek burçları anlattı:

KOÇLAR

Koç, her şeyi hemen yapmak isteyeceği için çok sinsilik barındırabilecek bir burç değil tabii ki. Haritanın tamamına bakmak lazım.

BOĞALAR

Boğa burcu ise her şeyi adım adım planladığı için yavaş yavaş ilerlediği için ara ara sinsilik yapabilir.

İKİZLER

İkizler ise sizi konuşarak bayıltma potansiyeline sahip olduğu için sizi manipüle edebilir ya da başka taraflara çekebilir. Siz karar verin, yengeçler, sizler hiçbir şeyi unutmadığınız için muhtemelen sinsiliğin kitabını yazan bilirsiniz.

ASLANLAR

Aslanlar, kocaman hareket etmeyi sevdikleri için çok sinsilik görmeyiz diye düşünüyorum. Tabii, haritanın tamamına bakmak lazım.

BAŞAKLAR

Başaklar, zaten en küçük ayrıntıları bile fark ettiğiniz için intikam alırsınız ya da bunun hesabını sorarsınız. Buna sinsilik mi dersiniz, yoksa sadece zamanı mı geldi dersiniz, onu bilemem.

TERAZİLER

Teraziler için ilişkiler oldukça önemli olduğu için ve hayatlarındaki insanlar çok önemli olduğu için onlar için savaşmayı tercih edeceksiniz. Bunun için sinsilik gerekiyorsa onu da yaparsınız diye tahmin ediyorum.

AKREPLER

Akrepler için intikam soğuk yenilen bir yemektir ve hep zamanı gelir. O yüzden buna sinsilik mi derseniz, buna sabır mı dersiniz bilmiyorum ama siz intikamınızı alırsınız.

YAYLAR

Yaylar, sizin pek sinsilikle falan alakanız yok zaten. Evrenin saftirik çocukları olarak da kayıtlara geçebilirsiniz. O yüzden, hadi canım diyorum size.

OĞLAKLAR

Oğlaklar, sizin için sinsilik demek çok mümkün değil gibi. Yani, siz böyle bir her şeyi zaten bir mantık çerçevesinde oturttuğunuz için sizinki sinsilik değildir, sadece planlama yapmaktır en fazla.

BALIKLAR

Balıklar, size sinsiliği pek yakıştıramadım herhalde. Merhametinizden ya da ilahi adalete olan güveninizden dolayı birazcık daha evrene bırakır mısınız? Gibi geliyor bana. Umarım hoşunuza giden bir video olmuştur, kızmayın. Herkeste biraz akrep, biraz yengeç, biraz ikizler, biraz yay var. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...