Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Eski Victoria's Secret modeli Miranda Kerr 40 yaşında 4. kez anne oldu

Mavi Kadın>Magazin>Eski Victoria's Secret modeli Miranda Kerr 40 yaşında 4. kez anne oldu

Avusturalyalı model ve iş kadını Miranda Kerr Eylül 2023'te dördüncü bebeğine hamile olduğunu duyurmuştu. 40 yaşındaki eski Victoria's Secret modeli sosyal medya hesabından oğlunu sağlıklı bir şekilde kucağına aldığını duyurdu. 

Eski Victoria's Secret modeli Miranda Kerr 40 yaşında 4. kez anne oldu

Eski Victoria's Secret modeli Miranda Kerr 40 yaşında 4. kez anne oldu. Oğlunu sağlıklı bir şekilde kucağına aldığını duyuran Miranda Kerr ilk evliliğinden olan oğlunu 2011 yılında dünyaya getirdi. 

2017 yılında Snapchat'in CEO'su Evan Spiegel ile evlenen Miranda Kerr'in bu evliliğinden 3 tane oğlu oldu. Son bebeğine hamileliğini Eylül 2023 yılında duyuran Kerr sosyal medya hesabından sağlıklı bir şekilde oğluna kavuştuğunu paylaştı.

Birkaç hafta önce kendi ürününün tanıtım çekimlerinden video paylaşarak son halini paylaşan Miranda Kerr 40 yaşında olmasına rağmen hala genç gözüktüğünü gösterdi. 

Eski Victoria's Secret modeli Miranda Kerr bebeğini kucağına aldığını şu şekilde duyurdu: 

"Küçük güneş ışığımız Pierre Kerr Spiegel'ın gelişinden dolayı çok mutluyuz. Dördüncü oğlumuza ailemize hoş geldin demek için daha heyecanlı olamazdık. Çok şanslıyız."

Eski Victoria's Secret modeli Miranda Kerr 40 yaşında 4. kez anne oldu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...