2023-02-01 15:04:55 | Son Güncelleme : 2023-02-02 09:51:15

Fazıl Say İstanbul Havalimanı’na övgüler yağdırdı, methiyeler dizdi!

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say, İstanbul Havalimanı deneyimini paylaşarak övgüler yağdırdı. Say,” Yeni havaalanımız dünyanın en iyisidir” dedi

Fazıl Say İstanbul Havalimanı’na övgüler yağdırdı, methiyeler dizdi!

Türkiye’nin en önemli sanatçılarından ve dünyanın en iyi piyanistleri arasında yer alan Fazıl Say, İstanbul Havalimanı’ndan yaptığı seyahat deneyimini sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü piyanist bu kez övgü dolu sözler için paylaşım yaptı.

İstanbul Havalimanı’nı öven adeta methiyeler dizen Say, “Dünyadaki bütün havalimanlarını biliyorum. Yeni havaalanımız dünyadaki en iyisidir, birçok açıdan” ifadelerini kullandı.

Resmi Twitter hesabından peş peşe paylaşım yapan Fazıl Say’ın övgü dolu paylaşımları…

 

Mavi Kadın
En Çok Okunanlar
Magazin
|
07 Şubat 2023 - 16:16
Haluk Levent'in kuzeni göçük altında hayatını kaybetti
Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden sonra kahreden haberler peş peşe geldi. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, ekibi ile birlikte afet bölgesinde yerini aldı. Adanalı olduğu bilinen Haluk Levent, küçük kuzeninin göçük altında kalarak hayatını kaybettiğini duyurdu.
Magazin
|
08 Şubat 2023 - 01:17
Acun Ilıcalı'dan Haluk Levent aracılığı ile büyük yardım!
Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş ve Gaziantep merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin ardından göçük altında kalanlar için kurtarma çalışmaları sürerken deprem bölgelerine de adeta yardım akıyor. AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent aracılığı ile yardım yapan ünlüler arasına  Acun Ilıcalı'dan dev bir yardım geldi. Ilıcalı, bölgeye 100 tır içme suyu ve 5 milyonluk eşya yardımı yapacağını duyurdu. Haluk Levent yardım haberini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin
|
17 Şubat 2023 - 16:21
Survivor yarışmacısından yürek sızlatan paylaşım
Kahramanmaraş merkez üssü olarak meydana gelen iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Binlerce kişinin hayatını kaybettiği depremde Surrvivor yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Aşkım Burçe Tunay’ın erkek arkadaşı enkazda kalarak hayatını kaybetti.