Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Feyza Civelek'ten yasaklı madde açıklaması: İlk kez kullanacaktım

Mavi Kadın>Magazin>Feyza Civelek'ten yasaklı madde açıklaması: İlk kez kullanacaktım

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek olaylı gecesi hakkında açıklama yaptı. Ünlü oyuncu sipariş verdiği uyuşturucu için ilk kez kullanacaktım dedi.

Feyza Civelek'ten yasaklı madde açıklaması: İlk kez kullanacaktım

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek, uyuşturucu alışverişi yapmak isterken olay yerinde polislerin radarına girdi.  Polis karakoluna götürülüp ifade veren Civelek adının bu olaya karışmasından dolayı üzgün olduğunu söyledi.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne bağlı ekipler gece saatlerinde Ulus Mahallesi'nde sivil bir şekilde devriye görevlerini yerine getiriyordu. 

Ahmet Adnan Saygun Caddesi üzerinde 2 erkeğin plakasız bir motosiklette seyir halinde olduğunu  gören ekipler yaptıkları anonsla motoru durdurdu.

Polislerin motor üzerindeki Ömer Faruk A. ve Selçuk Ç.'ye yaptığı GBT aramasının sonucu temiz çıktı. Motosiklet sürücüsü Ömer Faruk A.'nın üst aramasında herhangi bir suç unsuru yer almazken diğer süpheli Selçuk Ç. ise ise tam üst araması yapılacağı esnada sağ cebinden peçeteye sarılı vaziyette 1.1 gram taş kokain ve 0.4 gram şeffaf poşete sarılı toz halindeki kokaini polislere teslim etti.

Bu sırada Selçuk Ç.'nin telefonunun sürekli çaldığı ve genç kadının da arama yapılan yere geldiği görüldü. Olay yerine yaklaşan genç kadının da oyuncu Feyza Civelek olduğu kısa süre içinde anlaşıldı. 

Feyza Civelek'in Selçuk Ç.'ye "Getirdin mi malzemeleri?" demesi üzerine polisler şüphelileri gözaltına aldı. Polislere konuşan Feyza Civelek'in Selçuk Ç'nin hesabına kokain getirmesi için 6 bin TL gönderdiğini, gelecek kokain maddesini ise ismini bilmediği bir arkadaşına aldığını iddia etti. Ünlü isim dekontu da polislerle paylaştı. 

Feyza Civelek'ten yasaklı madde açıklaması: İlk kez kullanacaktım

"İLK DEFA KULLANACAKTIM"

Ünlü oyuncu polis karakolunda 'bilgi veren' sıfatıyla verdiği ifadede şunları söyledi:  "Ben gece 03.30 sıralarında şahısla irtibata geçtim ve uyuşturucu siparişi verdim. Biraz da alkollüydüm. Bana göndermiş oldukları hesap numarasına 6 bin lira atmamı söylediler. Ben de gönderdim. Sonra ben sokağa çıktığımda motosikletli şahıslar vardı. Ben yanlarına gittiğimde, 'Uyuşturucu maddeyi verin' dedim. Sonra kendisinin polis olduğunu söyleyen sivil giyimli şahıs, bana ne olduğunu sordu. Ben de uyuşturucu siparişi verdiğimi söyledim. Sonra beni alıp polis merkezine getirdiler. Ben ilk defa uyuşturucu madde kullanacaktım. Alkollü olduğum için getiren şahısları hatırlamıyorum. Yaşanan olaydan dolayı üzgünüm."

Şüpheli 3 isimden isimden Selçuk Ç. ise ifadesinde, uyuşturucu maddeleri Kağıthane'den tanımadığı bir şahıstan 4 bin TL'ye aldığını ve 6 bin TL'ye de satmak için Feyza Civelek'e getirdiğini söyledi. 

FEYZA CİVELEK'E TAKİPSİZLİK KARARI

Civelek'e sipariş verdiği uyuşturucunun eline geçmemesi yüzünden hakkında takipsizlik kararı verildi. Diğer yandan Civelek'in evinde ve üzerinde yapılan polis aramasında herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanılmadı. 

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...