Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Filistin'e destek konuşması geceye damga vurdu: Burak Özçivit'ten takdir toplayan hareket

Mavi Kadın>Magazin>Filistin'e destek konuşması geceye damga vurdu: Burak Özçivit'ten takdir toplayan hareket

Önceki akşam 11.'si düzenlenen 'GQ Men of The Year 2023' ödül törenine katılan Kuruluş Osman dizisinin başarılı oyuncusu Burak Özçivit ödül aldı. 10. Yıl Özel Ödülü'ne layık görülen Özçivit, teşekkür konuşmasında Filistin'de yaşanan katliama dikkat çekti.

GQ Türkiye Men of the Year 2023 Ödülleri, dün akşam düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız'ın sunduğu gecede, ödül kazanan Burak Özçivit, Gazze hakkındaki konuşmasıyla izleyicileri duygulandırdı ve herkesin beğenisini bir kez topladı.

GQ editörleri, yazarları, danışmanları ve okurları tarafından belirlenen müzik, spor, moda, sahne & gösteri, gastronomi, iş dünyası ve sanat alanlarında özgün duruşları ve üretimleriyle dikkat çeken isimlere ödüller verildi. İş, spor, kültür ve sanat dünyasından önemli kişilerin bir araya geldiği etkinlikte, '10. Yıl Özel Ödülü' Burak Özçivit'e takdim edildi.

BURAK ÖZÇİVİT'TEN FİLİSTİN'E DESTEK

Ödül almak için sahneye çıkan oyuncu Burak Özçivit, İsrail'in 7 Ekim'den bu yana Gazze'de gerçekleştirdiği soykırıma duyarsız kalmadı. Çocukların hayatını kaybettiği bir dünyayı kabul etmediğini söyleyen Burak Özçivit, konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

"Bizler dizilerde oynuyoruz, sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok yerinde yayınlanıyor ve müthiş bir ilgiyle takip ediliyor. O yüzden sadece Türkiye bazlı değil dünya çapında da bununla ilgili bazı şeyler söylemek istiyorum. En başta iki evlat sahibi olarak çocukların öldürüldüğü bir yerde hiçbir şekilde böyle bir dünyayı ben şahsım adına kabul etmiyorum. İnşallah çocukların öldürülmediği bir dünyada buluşmak üzere demek istiyorum."

Özçivit'in yaptığı bu duygusal konuşma sonrasında salonda büyük bir alkış patlaması yaşandı.

Filistin'e destek konuşması geceye damga vurdu: Burak Özçivit'ten takdir toplayan hareket

Gerek oyunculuğu gerekse de yaptığı yardımlarla herkesin beğenisini toplayan oyuncu, gecede yaptığı konuşmayla herkesin duygularına tercüman oldu.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...