Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Furkan Andıç'ın Aybüke Pusat sessizliği! 'Bir şey söyleyemeyeceğim'

Mavi Kadın>Magazin>Furkan Andıç'ın Aybüke Pusat sessizliği! 'Bir şey söyleyemeyeceğim'

Oyuncu Furkan Andıç meslektaşı Aybüke Pusat ile yaklaşık 4 yıldır birlikte. Aralarında çıkan kıskançlık krizi haberlerine cevap veren Andıç 'bu konuyla ilgili de bir şey söyleyemeyeceğim' dedi. 

Furkan Andıç'ın Aybüke Pusat sessizliği! 'Bir şey söyleyemeyeceğim'

Yaklaşık 4 yıldır birlikte olan Furkan Andıç ile meslektaşı Aybüke Pusat arasında kıskançlık krizi olduğu yönünde haberler çıktı. Muhabirlerin sorularına cevap veren ünlü isim özel hayatıyla ilgili bu tarz sorulara cevap vermemeyi tercih etti. 

"ÖZEL HAYATIMLA İLGİLİ KONUŞMAYI SEVMİYORUM"

Katıldığı ödül töreninde kıskançlık iddialarına cevap veren Andıç "Ben özel hayatımla ilgili çok konuşmayı sevmiyorum, bu konuyla ilgili de bir şey söyleyemeyeceğim" dedi.

Furkan Andıç'ın Aybüke Pusat sessizliği! 'Bir şey söyleyemeyeceğim'

"SAYGI GÖSTERMENİZİ BEKLİYORUM"

Andıç, ilişkisi hakkında sorulan sorular için "Bu kadar yoruma ve eleştiriye açık olması ve insanların buna dahil olması beni şaşırtan bir durum oldu. Bu kargaşa benim içinde olmak istemediğim bir şey. Özel hayatımla gündeme gelmek istemiyorum, sizlerden de saygı göstermenizi bekliyorum" şeklinde konuştu. 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...