Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gözdağı verirken annesinden fırça yedi! Survivor All Star yarışmacısı Turabi'nin zor anları...

Mavi Kadın>Magazin>Gözdağı verirken annesinden fırça yedi! Survivor All Star yarışmacısı Turabi'nin zor anları...

Survivor All Star kadrosuna katıldığı açıklanan Turabi sosyal medya hesabından yarışmacılara yönelik tehtitler savurmaya başlayınca annesinden fırça yedi. Turabi yarışmacılara; ''Öyle bomboş ve de normal antrenman yaparak gelmesinler. Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama değsinler" diyerek göz dağı verdi.

Gözdağı verirken annesinden fırça yedi! Survivor All Star yarışmacısı Turabi'nin zor anları...

TV8 televizyon kanalının popüler yarışma programı Survivor All Star 2024'ün yedinci yarışmacısı olarak Turabi Çamkıran seçilmişti. Daha önce iki kez birinci olan Turabi, rakiplerine önceden meydan okuduğu birçok paylaşım yapınca annesini öfkelendirdi. Turabi annesinin kendisine attığı mesajı takipçileriyle paylaştı.

RAKİPLERİNE MEYDAN OKUMUŞTU

Acun Ilıcalı 13 Eylül tarihindeki paylaşımında Turabi'nin bir kez daha yarışmada yer alacağını duyurmuştu. Ilıcalı'nın duyurusundan sonra sosyal medya hesabından rakiplerini korkutmaya çalışan Turabi, şu sözleri kullandı; "Valla Acun abi beni aradığın zaman, sağlığımdan dolayı aldığım ilaçların etkisinden de olsa gerek Survivor All Star'ı, finalden sonra da gençliğimden beri hayalim olan Acun Firarda'yı, Turbo Firarda olarak sunmamı istediğini sanmıştım. Meğerse All Star'a davet etmişsin beni. Valla kusura bakma abi, benim buradaki Hollywood hayatımı bırakıp, oradaki açlığa geleceğimi sanıyorsan… Kesinlikle haklısın."

Rakiplerine göz dağı vermeye devam eden Turabi, sözlerine yarışmacıların iyi hazırlanıp gelmelerini tavsiye ederek devam etti. Yarışmacıların bomboş antrenman yaparak değil özel olarak çalışma programları hazırlayarak gelmelerini istedi. Geçtiğimiz günlerde Amerika'da rahatsızlanarak hastanaye kaldırılan Turabi, hasta yatağından iyi hazırlanmış rakipler için gelmek istediğini de sözlerine ekledi;

"Tüm şampiyonları da davet et lütfen. Bakalım SMS olmadan karşımda ne kadar dayanabilecekler! Ve yeni bir iddiaya ne dersin!? Adını sen koy. Benim için fark etmez. Günün sonunda yarışmayı da iddiayı da kazanan ben olacağım. Survivor All Star'a gelmemi kıskananlar kudurduktan hemen sonra bu adresten bana ulaşabilirler… Çatla da patla nokta kom."

Gözdağı verirken annesinden fırça yedi! Survivor All Star yarışmacısı Turabi'nin zor anları...

TURABİ'YE ANNE AZARI

Survivor All Star 2024'e katıldıktan sonra rakiplerine yönelik ardı ardına meydan okuma paylaşımları yapan Turabi Çamkıran, annesini sinirlendirdi. Annesinin kendisine gönderdiği; "Dilin dursun lan" mesajı paylaşan Turabi, "Anadan yaklaşık 3 saatlik fırça yedim. Artık kimseye laf atmayacağım. Söz verdim. Laflarımı adaya saklayacağım. Ama yine de istisnalar kaideyi bozabilir" sözlerine yer verdi.

Gözdağı verirken annesinden fırça yedi! Survivor All Star yarışmacısı Turabi'nin zor anları...

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...