Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ölümden dönen Survivor Turabi feci kaza sonrası tövbe etti: 'Hayat kısaymış' dedi

Mavi Kadın>Magazin>Ölümden dönen Survivor Turabi feci kaza sonrası tövbe etti: 'Hayat kısaymış' dedi

Turabi Çamkıran, Survivor tarihinin unutulmaz isimlerinden biri olarak kabul edilir. Son dönemde yaşam tarzıyla magazin dünyasının ilgi odağı haline gelen ünlü isim, sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımlar ve açıklamalarıyla sık sık gündem olmuştu. Eski şampiyon, Survivor'ın yapımcısı Acun Ilıcalı ile yakın arkadaşlığı ile biliniyordu ancak son zamanlarda Ilıcalı'ya karşı eleştirel ifadeler kullanarak kamuoyunun dikkatini çekmişti. Turabi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ölümden döndüğünü ve hayata bakış açısının değiştiğini söyledi.

Ölümden dönen Survivor Turabi feci kaza sonrası tövbe etti: 'Hayat kısaymış' dedi

Survivor yarışmasına katılarak tanınan Turabi Çamkıran, geçirdiği kaza nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Bir süredir Amerika'da yaşayan Çamkıran, "Hayatın ne kadar kısa olduğunu fark ettim. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır" diyerek kalbini kırdıklarından özür diledi.

"ARTIK TÖVBE"

Survivor yarışmasını iki kez kazandıktan sonra yurt dışında katıldığı yarışmada da birinci olan Turabi Çamkıran, uzun bir süredir Amerika'da ikamet ediyordu. Burada farklı projelerde rol alan Çamkıran, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekmeyi başarmış ve Instagram hesabında 1,5 milyona yakın takipçi elde etmişti. Karma dövüş eğitimleri alan ve şov programlarına hazırlanan Turabi'den üzücü bir haber geldi. Çamkıran, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini belirtti. Sağlık kuruluşundan paylaştığı görüntülerle birlikte şu cümlelere yer verdi:

"Bir kazaydı, geçecek. Daha güçlü bir şekilde geri döneceğim inşallah. Ölmez sağ kalırsam hayatımın kadını bulup, hemen nikahı basacağım. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşayacağım. Ve ne kadar erteleyip yapmadığım şey varsa ayağa kalkar kalkmaz onları yapacağım. Duam belli, duyan belli. Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır."

Derleyen: Mavikadin.com

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...