Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gülmeye hazır olun! Dev kadrolu "Gelin Takımı"ndan ilk fotoğraf paylaşıldı

Mavi Kadın>Diziler>Gülmeye hazır olun! Dev kadrolu "Gelin Takımı"ndan ilk fotoğraf paylaşıldı

Seda Bakan, Şebnem Bozoklu, Ecem Erkek, Nilperi Şahinkaya, Fırat Çelik, Doğan Bayraktar, Mehmet Günsür ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun başrollerini paylaştığı "Gelin Takımı" filminden ilk fotoğraf paylaşıldı.

Gülmeye hazır olun! Dev kadrolu "Gelin Takımı"ndan ilk fotoğraf paylaşıldı

Ünlü oyuncuların bir araya geldiği 'Gelin Takımı' filminden ilk fotoğraf paylaşıldı. Filmin oyuncu kadrosunda Seda Bakan, Şebnem Bozoklu, Ecem Erkek, Nilperi Şahinkaya, Fırat Çelik, Doğan Bayraktar, Mehmet Günsür ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor.

Doğa Can Anafarta'nın yönetmenliğini üstlendiği film, 18 Ekim 2024 tarihinde vizyona girecek.

MACERA DOLU BİR TATİL

Sky Films ve Asc Films’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Doğacan Anafarta'nın, senaryosunu Ayşe Balıbey'in yazdığı filmin konusu şöyle: Birbirinden farklı karakterlere sahip dört arkadaş, Ayça, Selin, Berrin ve Deniz, Berrin'in düğünü için bir araya gelirler. Ayça, düğünden önce Berrin'e bekarlığa veda partisi organize eder ve düğünün yapılacağı oteli ayarlar. Akın ve Poyraz isimli iki yakışıklı da aralarına katılınca, unutulmaz bir tatil geçirmeyi planlayan bu eğlenceli kadınlar, beklenmedik ihanetler, hesaplaşmalar ve yanlış anlaşılmaların ortasında, düğün gününe adım adım yaklaşırken kendilerini hiç beklemedikleri bir maceranın içinde bulurlar.

Gülmeye hazır olun! Dev kadrolu

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...