Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 1 Nisan 2024 Pazartesi: Karar alırken bir kez daha düşünün! Nur Sezin Bayındır yazdı...

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 1 Nisan 2024 Pazartesi: Karar alırken bir kez daha düşünün! Nur Sezin Bayındır yazdı...

Nisan ayının ilk gününde Merkür Retro’ya girmeden önce durağan ve Ay da Oğlak burcuna geçiyor. 1 Nisan Pazartesi burç yorumlarında bu iki değişken etkili oluyor. Koç, Boğa, Yay, Aslan, Balık ve diğer burçlar bundan nasıl etkilencek. Astrolog Nur Sezin Bayındır yorumladı: Karar alırken iki kere düşünün..

Günlük burç yorumları 1 Nisan 2024 Pazartesi: Karar alırken bir kez daha düşünün! Nur Sezin Bayındır yazdı...

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Haftanın ilk gününde Merkür Retro’ya girmeden önce durağan konumda, Ay da Oğlak burcuna geçiyor. Peki bu gelişmeler tüm burçları nasıl etkileyecek? 1 Nisan burç yorumlarında sizleri neler bekliyor? Anladalım:  

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR

Koç ve Yükselen Koçlar, Merkür sizin burcunuzda Retro harekette olacak sevgili Koçlar. Bu nedenle bugün ve Nisan ayı boyunca iletişiminize dikkat etmeniz, her şeyi üzerinize alınmamanız sizin için faydalı olur. Kendinizle ilgili konulara, dış görünüşünüze, hedeflerinize gereğinden fazla takılı kalabilirsiniz bugün. İş yaşamınızda bazı şeyleri yanlış anlamaya açık olabilirsiniz, kafanız biraz dağınık olabilir. Kendinize çok yüklenmemeye çalışın. 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR

Boğa ve Yükselen Koçlar, bugün kendinizi ruhsal olarak çok iyi hissetmeyebilirsiniz. Belki bazı endişeleriniz, korkularınız devamlı aklınıza gelebilir. Merkür Retrosu da sizi bilinçaltınızla, psikolojinizle ilgili konularda etkileyeceğinden Retro sürecini terapi, eğitim, danışmanlık almak gibi size iyi hissettirecek şekilde değerlendirebilirsiniz. Yurt dışı, akademik, hukuki konularda da yanılmaya açık olabileceğiniz bir gün, sevdiğiniz şeyleri yapın bugün.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

İkizler ve Yükselen İkizler, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, toplumsal konular, hayallerinizle ilgili konuları çok fazla didikleyebilirsiniz bugün. Merkür Retrosu da sizi bu konularda etkileyeceğinden bu süreçte arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizle olan iletişiminize daha dikkatli bir şekilde yaklaşmak size fayda sağlayacaktır. Bugün yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınızla ilgili konularda hayal kırıklığına açık olabilir, bazı gerçekleri net bir şekilde göremeyebilirsiniz, risk almayın.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler, bugün kendinizi devamlı kariyeriniz, iş yaşamınızla ilgili konuları düşünürken, sorgularken bulabilirsiniz. Merkür Retrosu da belikleyici. Retro süresince patronlarınızla, iş yerinizdekilerle iletişiminize dikkat etmeniz, maillerinizi birkaç defa kontrol edip yollamanız vs. sizin için iyi olur. Bugün ilişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğinizle ilgili konularda aldanmaya, hayal kırıklığına açık olabilirsiniz, önemli konuşmalar yapmayın.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR

Aslan ve Yükselen Aslanlar, akademik, hukuki ya da yurt dışıyla ilgili konular, vizyonunuz, eğitimlerle ilgili konulara dalıp gidebilirsiniz bugün. Merkür Retrosu Aslanları da bu noktalarda etkileycek. Bu süreçte, seyahatlerinizde biletlerinizi, bavulunuzu, kimliğinizi birkaç defa kontrol etmek, eğitim notlarınızı vs. yedeklemek sizin için faydalı olur. Bugün günlük işleriniz, birlikte çalıştığınız ya da hizmet aldığınız/ verdiğiniz kişilerle ilgili bazı durumları net göremeyebilirsiniz.

BAŞAR VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Başak ve Yükselen Başaklar, bugün yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, alacak/vereceklerle, bankalar vs. ilgili konulara takılı kalabilirsiniz. Merkür Retrosu da sizi bu konularda etkileyeceğinden bilanço ya da muhasebe defterlerini, vergilerinizi, ödemelerinizi, alacaklarınızı çok iyi kontrol etmeniz size fayda sağlayacaktır. Bugün aşk, riskli yatırımlar, varsa çocuklarınızla ilgili konularda aldanmaya, gerçekleri görememeye meyilli olabilirsiniz, kendinize zaman verin.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER

Terazi ve Yükselen Teraziler, bugün ilişkileriniz, ortaklıklarınız ya da evliliğinizle ilgili konular kafanızda dönüp durabilir, devamlı aklınıza gelebilir. Merkür Retrosu süresince ilişkilerinizde kurduğunuz iletişime dikkat etmeniz, ortaklık vs. için imza atmamanız ya da atacaksanız çok dikkatli şekilde kontrol etmeniz sizin için iyi olur. Bugün aileniz, ebeveynleriniz, evinizle ilgili konularda yanılmaya da açık olabilirsiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER

Akrep ve Yükselen Akrepler, bugün günlük rutinleriniz, birlikte çalıştığınız ya da size bağlı çalışan kişiler, günlük çalışma hayatınızla ilgili konulara çok takılabilirsiniz. Merkür Retrosu devam ederken, günlük rutin ya da iş düzeninizi pek değiştirmemeniz, birlikte çalıştığınız kişilerle iletişiminize dikkat etmeniz size fayda sağlar. Bugün, kuzenleriniz, yakın çevreniz, ticaret, iletişimle ilgili konularda hayal kırıklığına açık olabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAYLAR

Yay ve Yükselen Yaylar, bugün özel hayatınız, aşk, flört, çocuklar, hobilerle ilgili konulara çok takılı kalabilirsiniz. Merkür Retrosu da sizi bu konularda etkileyeceğinden eski sevgilerin dönüşlerine karşı temkinli olmanız, riskli yatırımlara pek adım atmamanız, hayatınızda birisi varsa kullandığınız dile dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır. Bugün finansal, maddi konularla ilgili yanılmaya açık olabilirsiniz, harcamalarınıza ve kazandığınız paraya dikkat edin.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, bugün eviniz, aileniz, yaşam alanınız, ebeveynleriniz, gayrimenkulleriniz ya da geçmişle ilgili konuları çok fazla düşünebilirsiniz. Merkür Retrosu sürecinde aileniz, ebeveynlerinizle kuracağınız iletişime, gayrimenkul alım satımı yapacaksanız her şeyi çok dikkatli kontrol etmeye dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır. Bugün hedefleriniz, yapmak istediklerinizle ilgili çok net olamayabilirsiniz, ciddi karar almayın.

KOVA YÜKSELEN KOVALAR

Kova ve Yükselen Kovalar, bugün kuzenleriniz, yakın çevreniz, kardeşleriniz, ticaret, eğitimler, kısa seyahatlerle ilgili konuların içerisinde kaybolabilirsiniz. Merkür Retrosu da sizi bu konularda etkileyeceğinden yakın çevrenizle ve herkesle kurduğunuz iletişime, seyahatler, eğitimlerle ilgili detayları mutlaka kontrol etmeniz faydalı olur. Bugün kendinizi çok iyi hissetmeyebilirsiniz, yalnız zaman geçirmek ve sevdiğiniz şeyleri yapmak size iyi gelebilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR

Balık ve Yükselen Balıklar, maddi kazançlarınız, cebinize giren, kazandığınız parayla ilgili konulara saplanıp kalabilirsiniz. Merkür Retrosu bu konularda Balık ve Yükselen Balıkları etkileyeceğinden Retro süresince harcamalarınıza dikkat etmeniz, alacak vereceklerinizi kontrol etmeniz, hesaplamalarınızı iyi yapmanız sizin için iyi olacaktır. Bugün arkadaşlarınız, sosyal ortamlarınız, hayallerinizle ilgili konularda kafanız karışabilir, hayal kırıklığına açık olabilirsiniz. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...