Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Halı sahaya kadınların ilgisini artıran uygulama! Sosyal medyada tanışıp maç yapıyorlar

Mavi Kadın>Yaşam>Halı sahaya kadınların ilgisini artıran uygulama! Sosyal medyada tanışıp maç yapıyorlar

Sosyal medyada bir araya gelen kadınların maç planlamalarına olanak sağlayan uygulama büyük ilgi görüyor. Futbol oynamak isteyen herkesin kullanabileceği "Arkadaşını Al Da Gel Platformu" kadınlar arasında da hızla yayılıyor. 

Halı sahaya kadınların ilgisini artıran uygulama! Sosyal medyada tanışıp maç yapıyorlar

Sosyal medya üzerinden bir araya gelerek tanışan kadınlar halı saha maçı yapıyor. Maç heyecanına futbol oynayanların yakınlarının da tanıklık edebildiği bu uygulama spor severler oldukça popüler.

Erkeklerin de büyük ilgi gösterdiği halı saha maçlarına kadın ilgisi de gün geçtikçe artıyor. Kadınların birbirleri ile halı saha maçı planlamasına ve oynamasına olanak sağlayan "Arkadaşını Al Gel Platformu" kısa sürede büyük bir kitleye yayıldı. Takipçi sayısı Instagram'da 20 bini bulan sayfa üzerinden kadınlar belirli periyodik aralıklarla bir araya gelerek halı sahada futbol maçı yapabiliyor. 

Halı sahaya kadınların ilgisini artıran uygulama! Sosyal medyada tanışıp maç yapıyorlar

YAKLAŞIK 3 BİN KADIN ÜYE VAR

Birçok ilçeden halı saha maçı yapan ve platforma üye olan yaklaşık 3 bin kadın bulunuyor. Maç yaparken bir yandan da günün stresini atan kadınlar sosyal çevrelerini de genişletmiş oluyor. Kadınları eşleri de saha kenarından destekliyor. 

Halı sahada maç yapmaya gelen kadınların seyircileri de eksik olmuyor. Kimisinin eşi kimisinin çocuğu saha kenarından oyunu destekliyor. 

 

 

 

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...