Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

Mavi Kadın>Biyografi>Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

İnci Taneleri dizisinde gösterdiği performansla konuşulan Hazar Ergüçlü'nün fiziksel özellikleri de merak ediliyor. Yaptığı dansları ve sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminden düşmeyen Hazal Ergüçlü'nün, boyu, kilosu, estetiği olup olmadığı, göz rengi araştırılıyor.

Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

Kuzey Güney dizisi ile başarılı bir çıkış yakalayan Hazal Ergüçlü, İnci Taneleri ile hayatı, biyografisi ve fiziksel özellikleri merak konusu oldu. Başarılı oyunculuğu konuşuldukça Hazar Ergüçlü kilosu, boyu, saç ve göz rengine kadar fiziksel özellikleri gündeme geliyor.  

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN KISA BİYOGRAFİSİ

Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 tarihinde Kıbrıs'ta dünyaya geldi. Lefkoşa Belediyesi'nde tiyatro çalışmaları yapan oyuncu, Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirdi. İlk defa Kuzey Güney dizisi ile izleyici karşısına çıktı. Med Cezir, Analar ve Anneler, Yüksek Sosyete  ve Menajerimi Ara gibi yapımlarda rol aldı. İnci Taneleri dizisinde 'Dilber' karakteri ile popüler oldu.  

Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

İşi olmadığı zamanlarda evden çıkmaktan pek hazetmeyen Hazar Ergüçlü, koltukta yatmaktan, yemek yapmaktan ve çöp atmaktan çok keyif alıyor. Kendi kendine vakit geçirmeyi çok seviyor.

Hazar Ergüçlü'nün detaylı biyografisini merak edenler: 

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Hazar Ergüçlü koyu renk saçları ve kahverengi gözlere sahip bir esmer güzeli. Boyu 1.70 cm  olan ünlü oyuncunun kilosu 58 kg. Kilosuna dikkat ettiği bilinen Hazar Ergüçlü her gün en az 400 kalori yakmaya çalışıyor. Saçlarını birçok defa farklı tarzlarda kestirse de saç rengini değiştirmiyor. 

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN KULLANDIĞI SAÇ MODELLERİ

Hazar Ergüçlü genellikle saçlarını orta uzunlukta kullanıyor. Yer aldığı bazı yapımlarda saçlarını kısa kullandığı gözükse de saç rengi genelde hep doğal olarak kalıyor. Siyaha yakın saç rengine sahip olan oyuncu, saç rengini değiştirmiyor. 
İşte Hazar Ergüçlü'nün geçmişten günümüze kullandığı saç modelleri: 

UZUN SAÇ

Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

KISA SAÇ

Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

KAHKÜLLÜ SAÇ

Hazar Ergüçlü fiziksel özellikleri: Boyu, kilosu, göz rengi ne?

HAZAR ERGÜÇLÜ FİZİĞİNİ NEYE BORÇLU?  

Hazar Ergüçlü formunu korumak için sık sık yürüyüş yapıyor. Günlük atması gereken adım sayısı olan oyuncu, bu sayıyı tamamlamadan yürüyüşü bırakmıyor. Spor salonunda da vakit geçiren Hazar Ergüçlü sosyal medya hesabından spor yaptığı anları paylaşıyor. Bunlardan hariç olarak her sabah kalktığında bir bardak limonlu su içiyor. 

HAZAR ERGÜÇLÜ'NÜN ESTETİĞİ VAR MI?

Hazar Ergüçlü'nün vücudunun hiçbir yerinde herhangi bir estetiği bulunmuyor. Hatta oyuncunun yüzünde herhangi bir botoks ya da dolgu işlemi dahi yok. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nermin Sekmen Halil
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...