Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Heyecan dorukta! 'Şahane Hayatım' dizisine yeni oyuncu müjdesi!

Mavi Kadın>Magazin>Heyecan dorukta! 'Şahane Hayatım' dizisine yeni oyuncu müjdesi!

Onur Tuna ve Hilal Altınbilek'in başrollerini paylaştığı "Şahane Hayatım" dizisinin oyuncu kadrosuna yepyeni bir oyuncu dahil oldu. Genç kızların gözde ismi artık Şahane Hayatım dizisinde...

Heyecan dorukta! 'Şahane Hayatım' dizisine yeni oyuncu müjdesi!

"Şahane Hayatım" dizisi, FOX ekranlarında her Çarşamba akşamı seyirciyle buluşuyor. Ay Yapım imzalı bu dizi, Emirhan Ergen'in katılımıyla daha da ilgi çekiyor. Bu akşamki bölümde Emirhan Ergen, Olay Yeri İnceleme Amiri "Nazım" karakterine hayat verecek. Nazım, Mesut komiser (Onur Tuna) ile birlikte Şebnem (Hilal Altınbilek) tarafından işlenen cinayetin sırrını çözmeye çalışacak.

ŞAHANE HAYAT DİZİSİ KONUSU NE?

Dizinin 3. bölümünde Mesut, Şebnem’in peşini bırakmıyor! İzmir’deki geçmişini araştıran, yolu eski okuluna düşen, Arzu’yla konuşan Mesut, bu sosyetik ve pırıltılı kadının sırrını çözmek üzere mi gerçekten? Yoksa peşine takılıp İstanbul’a kadar gelen gizemli yabancı, Mesut’u bambaşka, karmaşık bir yola mı sokacak? Şebnem’in ise derdi başından aşkın! Niyazi karşısına çıktığı günden beri, çok büyük fedakarlıklarla kurduğu bu şahane hayat resmen su sızdırıyor. Mesut korkusu, dernek başkanlığı, cemiyetteki yerini koruma telaşı derken başına yepyeni bir bela açılıyor: Melisa! Onur’un eski kız arkadaşı olan Melisa yıllar sonra çıkageliyor. Hem de baya iddialı bir şekilde… Amacı ise çok belli: Uzun zaman önce Onur’u elinden alan Şebnem’den, onu geri almak. Elbette ki arkası boş değil… Aysel, Şebnem’den kurtulma planları için düğmeye bastı. Melisa’yla sırt sırta operasyona başlıyorlar! Ama Şebnem’in herkesle ve her şeyle savaşacak gücü var! Keskin zekası ve hiç düşmeyen dirayetiyle üstüne gelen herkesi püskürtmeye hazır!

Heyecan dorukta! 'Şahane Hayatım' dizisine yeni oyuncu müjdesi!

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...