Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Şahane Hayatım dizisinde Nesrin Cavadzade göründü

Mavi Kadın>Magazin>Şahane Hayatım dizisinde Nesrin Cavadzade göründü

Ay Yapım'ın dizisi "Şahane Hayatım"ın 2. bölümünde, hikâyeye Nesrin Cavadzede de beklenmedik bir karakter olarak dahil oluyor.

Şahane Hayatım dizisinde Nesrin Cavadzade göründü

İlk bölümüyle geçtiğimiz hafta ekranlara gelen 'Şahane Hayatım' dizisindeki yeni bölümünde dizideki rolü ile Nesrin Cavadzade ilk kez görüldü. Yasak Elma'dan ayrıldıktan sonra uzun soluklu bir projede yer almayan oyuncu, çok ilgi gören dizide oldukça dikkat çeken bir karakteri canlandıracak.

İKİNCİ BÖLÜMDE EKRANLARA GELECEK

Geçen hafta ilk bölümüyle ekrana gelen 'Şahane Hayatım' dizisi, yüksek reytinglerle büyük ilgi gördü. Senaryosu Meriç Acemi tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak üstleniyor. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu ve Timur Acar'ın yer aldığı diziye, ikinci bölümde Nesrin Cavadzade de katılıyor.

Dizide, Şebnem'in, hayatını korumak ve şahane hayatını devam ettirebilmek için psikoloji mezunu olan komiser Mesut'un araştırma tutkusuna karşı koyması gerekiyor. Eşinin alyansının eksik olması, Şebnem'in şüphelerini artırıyor. Melisa karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade ise diziye gizemi ve şıklığı ile ilk kez katılıyor.

Şahane Hayatım dizisinde Nesrin Cavadzade göründü

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...