Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan paylaşım: Bu üç Hasan bana kötülük etti

Mavi Kadın>Magazin>İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan paylaşım: Bu üç Hasan bana kötülük etti

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, sosyal medyada yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. Tatlıses, Instagram hesabından eski yıllardan 3 arkadaşıyla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, "Bu üç Hasan bana kötülük etti" yorumunu yaptı.

İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan paylaşım: Bu üç Hasan bana kötülük etti

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. Tatlıses, eski yıllardan 3 arkadaşıyla çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak açıklamasıyla takipçilerini meraklandırdı.

İbrahim Tatlıses'in yaptığı paylaşım, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Tatlıses, yıllar önce samimi olduğu üç arkadaşıyla çekilmiş bir fotoğrafı yayınlayarak, onların kendisine kötülük ettiğini yazdı. Fotoğrafta yer alan isimleri de açıkça belirtti.

İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan paylaşım: Bu üç Hasan bana kötülük etti

"BU BAYRAMI GÖREMEDİLER"

Tatlıses, paylaştığı fotoğrafta şu ifadeleri kullandı: "Bu gördüğünüz 3 arkadaş arkamdaki menajerim Hasan Bora, sol tarafımdaki çocukluk arkadaşım Hasan Çelik ve sağ tarafımdaki Hasan Nabi... Üçü de Hasan, bana kötülük etmişlerdi. Bu bayramı göremediler, Allah tahsilatlarını affetsin."

İbrahim Tatlıses'ten şaşırtan paylaşım: Bu üç Hasan bana kötülük etti

Bu paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken İbrahim Tatlıses, takipçilerini hem şaşırttı hem de geçmişine dair önemli bir detayı paylaştı. 

Tatlıses'in paylaşımı, birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından yorumlandı. Bazı takipçileri, ünlü şarkıcının geçmişte yaşadığı zorluklara ve ihanetlere atıfta bulunduğunu düşünürken, bazıları ise Tatlıses'in bu paylaşımının ardındaki gerçekleri merak etti.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...