Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İki model tek cihazda! İster düz isterseniz dalgalı saçlar için tek ürün

Mavi Kadın>Tekno kadın>İki model tek cihazda! İster düz isterseniz dalgalı saçlar için tek ürün

Günlük ruh haline göre saç değişikliği yapmayı sevenler düz ve dalgalı saçları tek bir cihazda görmeyi istiyorlar. Teknoloji firmaları da bu isteği göz ardı etmiyor. Arzum Belisa saç düzleştirici ve maşası da tam olarak bunu sağlıyor. Peki, bu cihaz nasıl kullanılıyor, saçlarınızı nasıl hem düz hem de bukleli bir forma sokabiliyor?

İki model tek cihazda! İster düz isterseniz dalgalı saçlar için tek ürün

Her gün aynı saç modeliyle dolaşmayı sevmeyenler, sık sık düz veya bukle saçlar arasında gidip gelenler çok. Bugün düz saçla bir hava yakalayan saçlarınız yarın buklelerle hoş gözükebilirler. Ancak bunun için farklı farklı saç şekillendiricilere sahip olduğunuzda, evinizde gereksiz bir kalabalığa sebep olabilirsiniz. İşte bu yüzden teknoloji markaları kadınların işini kolaylaştıracak ürünler tasarlıyor.

Hızlı sonuç alınabilen ve yer kaplamayan bir saç şekillendirici arıyorsanız Arzum markası bu ihtiyaca yönelik yeni bir ürün tasarladı. Arzum Belisa düzleştirici, saçlarınızı bukleli kullanmak istediğinizde de kullanabileceğiniz bir cihaz. Bu cihazın özelliklerinden de kısaca bahsedelim. Böylece saçlarınız için neyi tercih edeceğinizi öğrenebilir, en doğru saç maşasını seçmek için araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

İki model tek cihazda! İster düz isterseniz dalgalı saçlar için tek ürün

ARZUM BELİSA SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Saçlarınızın bakımını ihmal etmiyor, sık sık doğal ürünlerle beslemeye özen gösteriyorsanız kullanacağınız düzleştiricilerin ve saç maşalarının, kısacası ısıl işlem uygulayacağınız aletlerin kalitesinden de emin olmak istersiniz. Özellikle doğallıktan yana olduğunuzda, bu tür işlemleri sık sık uygulamasanız da hangi markayı kullanacağınıza dikkat ediyor olabilirsiniz.

Ayrıca kullanılacak bir saç şekillendiricinin güvenlik özellikleri de bulunmalı. İyi bir cihaz almak istiyorsanız, bu detaya önem vermelisiniz. Tüm bunları göz önüne aldığımızda Arzum Belisa saç maşası plakalarının özellikleri hoşunuza gidebilir:

  • Arzum Belisa saç şekillendirici plakaları keratin ve argan yapı içeriyor. Bu sayede saç tellerini yıpratmadan işlem gerçekleştiriyor.
  • Kısa sürede ısınıyor ve 230 dereceye kadar yükseliyor. Bu da pratiklik açısından önemli detaylardan biri.
  • Plakların kalınlığı, doğal bukleler elde etmeyi sağlaması açısından uygun şekilde tasarlanmış. 25 mm’lik kalınlık sayesinde günlük kullanabileceğiniz saçlar oluşturabilirsiniz.
  • Arzum Belisa saç maşası veya düzleştiricisinde, cihazın kullanıma hazır olup olmadığını görebileceğiniz led ekran bulunuyor.
  • Açık unutmalara karşı otomatik kapanma özelliği de bulunuyor. Arzum Belisa saç düzleştirici kullananlar açısından güvenlik had safhada.
  • Arzum Belisa maşa plakalarının ucunda yer alan ve ısınmayan parça sayesinde yanma riskinden korunabiliyorsunuz.

İki model tek cihazda! İster düz isterseniz dalgalı saçlar için tek ürün

ARZUM BELİSA SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ KULLANANLAR NE DİYOR?

Saçlarını şekillendirirken yıpranmasından korkanlar saç bakımlarını ihmal etmiyor. Daha yumuşak, sağlıklı, parlak görünen saçlarla dolaşmaktan asla vazgeçemeyenler, saçlarını sık sık şekillendirmekten kaçınıyorlar. Bunu fark eden Arzum markası da tasarımcılarını bu konuda yoğunlaştırarak Belisa saç maşasını piyasaya sürdü. Üstelik bu ürün, kullanıcılarından da tam not aldı.

Saçlarının güzel görünmesi dışında bir ihtimale fırsat vermeyenler, argan yağı ile bakım yapmanın dışında Belisa modelinin plaklarının besleyici argan yağı ve keratin içermesini de beğeniyorlar. Genellikle Arzum Belisa saç düzleştirici kullananlar yumuşak saçlara sahip olduklarını, saçlarındaki parlaklığın yitirilmediğini söylüyorlar. Eğe siz de saçlarınızın sağlığını korurken güzel görünmesini sağlayacak bir maşa ya da düzleştirici arıyorsanız Arzum Belisa maşa işinizi görecektir. Aklınızdaki diğer marka ve modellerle karşılaştırma yaparak doğru ürünü seçebilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Simgenur Gök
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...