Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İkiz babası olan İdo Tatlıses'ten oğluyla yeni paylaşım!

Mavi Kadın>Magazin>İkiz babası olan İdo Tatlıses'ten oğluyla yeni paylaşım!

İkizleri 22 Ocak tarihinde kucağına alan İdo Tatlıses Yasemin Şefkatli çifti anne baba olmanın heyecanını yaşamaya devam ediyor. Oğluyla yeni fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan İdo Tatlıses'in o karesine yorum ve beğeni yağdı.

İkiz babası olan İdo Tatlıses'ten oğluyla yeni paylaşım!

İkiz oğulları İbrahim Ayel ile Sinan Emir'i 22 Ocak 2024'te kucaklarına alan İdo Tatlıses - Yasemin Şefkatli çifti anne baba olmanın heyecanını yaşıyor.

Oğullarıyla yakından ilgilenen İdo Tatlıses ikizlerinden biriyle verdiği pozu Instagram hesabında paylaştı. 2021 yılında görkemli bir düğünle Yasemin Şefkatli ile dünyaevine giren İdo Tatlıses ikizlerinden biriyle olan fotoğrafını takipçilerinin ve sevenlerinin beğenisine sundu. 

İkiz babası olan İdo Tatlıses'ten oğluyla yeni paylaşım!

'DİĞERİ DE ANNESİNDE'

İkiz bebeklerine İbrahim Ayel ve Sinan Emir ismini koyan Yasemin Şefkatli ile İdo Tatlıses çifti doğum sürecini ve sonrasını zaman zaman takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. 

Henüz bebeklerinin yüzlerini göstermeyen sevilen ikiliden İdo Tatlıses paylaştığı fotoğrafın altına "Diğeri de annesinde" notunu düştü.
Eşinin bu paylaşımına kayıtsız kalmayan Yasemin Şefkatli kalp emojisiyle yorum yaptı. Derya Tuna ise oğlu İdo Tatlıses ve torununa "Nefeslerim" diyerek yorumda bulundu. 


 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...