Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Stalkladığınızı bilmesin: Instagram'da gizli hikaye izleme nasıl yapılır?

Mavi Kadın>Tekno kadın>Stalkladığınızı bilmesin: Instagram'da gizli hikaye izleme nasıl yapılır?

Instagram'ın "Hikayeler" özelliği, anlık paylaşımların hızla yayılmasına olanak tanırken, bazen kullanıcılar, bu içerikleri gizlice izlemek veya kimliklerini ifşa etmeden görüntülemek isteyebilirler. Instagram, hikayeleri gizlice izlemek için doğrudan bir seçenek sunmasa da, rehberimizdeki yöntemlerle bu mümkün hale geliyor.

Stalkladığınızı bilmesin: Instagram'da gizli hikaye izleme nasıl yapılır?

Sosyal medyanın devi Instagram, günlük yaşam kesitlerini paylaşmanın ve takip etmenin keyifli bir yolu olan "Instagram Hikayeleri" özelliğini sunuyor. Ancak bazen, birinin hikayesini gizlice gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Instagram, hikayeleri gizli olarak görüntüleme imkanını resmi olarak sunmuyor. Ancak elbette bu, mümkün olmadığı anlamına gelmiyor. Rehberimizde, yasa dışı yollara başvurmadan tamamen platformun kendi sağladığı çeşitli imkanlar dahilinde bir kişinin hikayesini ona hissetirmeden görüntüleme yolunu anlatacağız.

INSTAGRAM HİKAYE GİZLİ GÖRÜNTÜLEME

UÇAK MODUNU KULLANIN

Bu yöntem, üçüncü taraf uygulama veya araçlar indirmenize gerek kalmadan Instagram hikayelerini gizlice izlemenizi sağlar. Aşağıdaki adımları takip edin:

- Instagram uygulamasını açın ve mevcut hesabınıza giriş yapın.
- Hikayesini izlemek istediğiniz kullanıcının profilini bulun.
- Kullanıcının profilinde hikayesi görününceye kadar bekleyin.
- Hikaye göründüğünde, cihazınızın internet bağlantısını kesmek için uçak modunu açın. Şimdi, kullanıcının hikayesini istediğiniz gibi izleyin.
- Hikayeyi izledikten sonra Instagram uygulamasından çıkın ve uçak modunu kapatın.

Bu şekilde, hikayeyi gizlice izlemiş olacak ve kullanıcının sizi gördüğünü bilmesini engellemiş olacaksınız.

Stalkladığınızı bilmesin: Instagram'da gizli hikaye izleme nasıl yapılır?

YANINDAKİ HİKAYEDEN KAYDIRARAK GÖRÜNTÜLEYİN

Bu yöntemde, asıl hikaye yerine yanındaki bir başka hesabın hikayesini açarsınız. Instagram, storyleri ardışık bir şekilde oynattığı için, bu sayede bir sonraki paylaşımın ilk karesini görüntüleyebilirsiniz.

Stalkladığınızı bilmesin: Instagram'da gizli hikaye izleme nasıl yapılır?

Bu, hikayeleri anonim olarak izlemenin mükemmel bir yoludur ve adınızın "Görenler" listesine eklenmesini engeller. Ayrıca, bir hesabın son hikayesini görüntülemek için bir sonraki hesabın ilk hikayesini tıklar ve hafifçe kaydırarak önceki hesabın son hikayesini görüntüleyebilirsiniz.

ÖZEL UYGULAMALARI KULLANIN

Bazı üçüncü taraf araçlar, Instagram hikayelerini anonim olarak görüntülemenize yardımcı olur. Bu uygulamalar arasında en popüler olanlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • IgAgony
  • StoriesIG
  • Insta Stories Viewer
  • StorySaver.net
  • InstaNavigation

Bu araçları kullanarak, halka açık bir Instagram hesabının hikayesini indirebilir ve izleyebilirsiniz. Ancak bu yöntem ne yazık ki gizli hesaplarda işe yaramıyor. Hikayeleri görüntüledikten sonra, depolama alanından tasarruf etmek için cihazınızdan silmeyi da unutmayın.

SAHTE HESAP OLUŞTURUN

Çok klasik olacak ama artık başka çareniz kalmadıysa, en basit yöntem, sahte bir Instagram hesabı oluşturmak ve hikayeyi bu hesap üzerinden izlemektir. Ancak, kişi hesabını gizli yapmışsa, sahte hesabınızın takip edilmesi zor olabileceğini unutmayın. Ayrıca bu yöntem sayesinde hikayeyi cihazınızda kaydetmeniz de mümkün olur.

Kaynak : statusbrew.com
Editör : Ömer Faruk Doğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...