Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Zirvedeki isim şaşırttı! Instagram'da en çok takipçisi olan Türk kadınları

Mavikadin>Tekno kadın>Zirvedeki isim şaşırttı! Instagram'da en çok takipçisi olan Türk kadınları

Sosyal medya platformları, günümüzde ünlü kişilerin popülaritesini ölçmek için önemli bir araç haline geldi. Instagram, takipçi sayılarıyla özellikle ünlüler arasında büyük bir rekabetin yaşandığı bir platform olarak öne çıktı. Bu nedenle, Türk kadın oyuncuların takipçi sayıları, onların sanal dünyadaki statülerini belirleyen önemli bir gösterge oldu. Peki Instagram'da en çok takipçiye sahip Türk kadını kim?

Zirvedeki isim şaşırttı! Instagram'da en çok takipçisi olan Türk kadınları

Evde, iş yerinde, okulda ve hatta özel alanlarda "5 dakikalığına" bakıp çıkmak için bile olsa girdiğimiz Instagram, aylık 2 milyarı aşkın kullanıcısıyla en popüler sosyal medya platformları arasında bulunuyor.

Kimimiz günlük yaşantımızı anı haline getirmek için çektiğimiz fotoğraf ve videoları paylaşmak için kullanıyoruz, bazılarımızsa hiçbir şey paylaşmayıp yalnızca hoşuna giden içerik üreticilerinden haber almak amacıyla kullanıyor. Ayrıca gerçek hayatta ünlü isimler arasındaki çetin rekabet burada da sürüyor.

Takip ediyorsanız, reyting rekorları kıran dizi ve filmlerde rol alan oyuncuların gerçekte olduğu kadar sanal alemde de sevgi seline kapıldıklarını fark etmişsinizdir. "Takipçi sayıları" bu anlamda tam bir statü göstergesi haline geldi sayılabilir. Peki Instagram'da en çok takipçiye sahip Türk kadını kim? İşte cevabı.

Boomsocial.com sitesindeki verilere göre, Instagram'da en çok takipçisi bulunan Türk kadınları güncel olarak şu şekilde sıralanıyor:

 • Hande Erçel (31+ milyon)
 • Demet Özdemir (16+ milyon)
 • Hadise (14,5+ milyon)
 • Neslihan Atagül (14,1+ milyon)
 • Fahriye Evcen (13,7+ milyon)
 • Serenay Sarıkaya (10,1+ milyon)
 • Demet Akalın (10,1+ milyon)
 • Burcu Özberk (9,7+ milyon)
 • İrem Derici (8,9+ milyon)
 • Elçin Sangu (8,7+ milyon)
 • Afra Saraçoğlu (8,6+ milyon)
 • Eda Ece Tuncer (8+ milyon)
 • Hazal Kaya (7,8+ milyon)
 • Meryem Uzerli (7,5+ milyon)
 • Esra Bilgiç (7,4+ milyon)

Listeden de anlaşılacağı üzere Hande Erçel, Instagram Türkiye'de en yüksek takipçili kadın olarak karşımıza çıkıyor. İkinci ve üçüncü sırada Demet Özdemir ve Hadise bulunurken, Neslihan Atagül ve Fahriye Evcen de sıralamanın ilk 5'ini paylaşan isimler arasında bulunuyor.

Kaynak : Boomsocial.com
Editör : Ömer Faruk Doğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Tekno Kadın
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Çalışan anneler, aktif kariyer sahibi genç kadınlar veya birden fazla işi ve sorumluluğu olanlar… Hepimiz için ortak olan şey, zamana karşı yarışıyor oluşumuz. Gün içerisinde işlerimize yetişmeye çalışırken kendimize ayıracak vakti bulmak çoğunlukla imkânsız hale geliyor. Sizin için kişisel bakımınıza vakit ayırmayı hem kolaylaştıracak hem eğlenceli hale getirecek hızlı ve etkili yöntemleri listeledik.
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Tekno Kadın
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, pratik atıştırmalıkların kurtarıcısı olan tost makineleri artık sadece ekmek kızartma işlevinden çok daha fazlasını sunuyor. Tost makinesi markaları arasından seçim yaparken hangi özelliklere dikkat etmeliyiz? Hangi markalar güvenilir ve dayanıklı ürünler sunuyor? İşte tüm bu soruların cevaplarına göz atacağız.
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Tekno Kadın
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Kadınlar için hediye seçimi karmaşık bir süreç olabilir ve hediyenin özel ve anlamlı olmasını isteriz. Ancak, bir erkeğe hangi hediyenin beğenileceğini belirlemek bazen zor olabilir. İşte bu noktada, burçlara göre hediye rehberi devreye giriyor. Her burcun kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve bu karakterlere uygun hediyeler seçmek, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir. Burçlara göre hediye seçimleri, alıcıya özel ve düşünceli bir armağan sunma fırsatı tanır. İşte Burçlara göre erkeklere alınabilecek hediyeler… 
Sonraki Haber Yükleniyor...