Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

'İşte Benim Stilim' ile ünlenen Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş neden öldü mü?

Mavi Kadın>Biyografi>'İşte Benim Stilim' ile ünlenen Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş neden öldü mü?

'İşte Benim Stilim' programı ile ünlenen ve sosyal medya fenomeni olan Yağmur Taktaş, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) kaldığı evde ölü bulundu. Peki Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş kaç yaşında, nereli? Yağmur Taktaş neden öldü? Detaylar haberimizde…

'İşte Benim Stilim' ile ünlenen Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş neden öldü mü?

'İşte Benim Stilim' programına 2016 yılında katılan ve sosyal medya fenomeni olarak bilinen Yağmur Taktaş, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) kaldığı evde ölü bulundu. Taktaş'ın ölüm nedeni ve hayatı ise merak ediliyor. Peki Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş kaç yaşında, nereli? Yağmur Taktaş neden öldü? Detaylar haberimizde…

  • Adı: Yağmur Taktaş
  • Doğum Tarihi: 1996
  • Doğum Yeri: Adana
  • Mesleği: Modellik, reklamcılık
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Instagram hesabı: @yagmurtaktas

YAĞMUR TAKTAŞ KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Yağmur Taktaş, 1996 yılında Adana’da doğdu ve 28 yaşındadır. Adana Anadolu Lisesi'nde lise eğitimi aldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) yaşıyordu. 2016 yılında 'İşte Benim Stilim' programına katılmış ve adını öyle duyurmuştu. Spor ve modaya ilgiliydi. Sosyal medya fenomenliği yapıyordu. Yağmur Taktaş'ın boyu ve kilosu bilinmiyor. 

'İşte Benim Stilim' ile ünlenen Yağmur Taktaş kimdir? Yağmur Taktaş neden öldü mü?

DARP EDİLDİ VE DALAĞINI KAYBETTİ

Yağmur Taktaş, ABD’de kaldığı evde ölü bulundu. Kesin ölümü henüz bilinmiyor. Önceki gün hava yoluyla getirildiği Adana’daki Kabasakal Mezarlığı’nda toprağa verildi. Taktaş’ın ailesi ise kızlarının önceden darbedilen ve dalağını kaybettiğini, kurban gitmiş olabileceğini iddia etti. Avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı sevgilisi A.C.F.’den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma devam sürüyor.

Kaynak : Mavi Kadın, DHA
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...