Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İzleyiciyi yıkan olay! Yalı Çapkını'ndaki beklenmedik kısaltma tepkilere neden oldu

Mavikadin>Magazin>İzleyiciyi yıkan olay! Yalı Çapkını'ndaki beklenmedik kısaltma tepkilere neden oldu

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Yalı Çapkını 29 Eylül'de yayınlanan bölümünde izleyiciyi şaşırttı. Dizinin her zamankinden kısa sürmesi, izleyiciler arasında tepkiye neden oldu. Fenomen dizi her hafta yayınlananın aksine 124 dakika sürdü.

İzleyiciyi yıkan olay! Yalı Çapkını'ndaki beklenmedik kısaltma tepkilere neden oldu

'Yalı Çapkını' geride bıraktığımız akşam yayınlanan 39. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin, geçtiğimiz haftalara göre daha kısa sürmesi ve bu durumun sebebi merak konusu oldu. Popüler dizinin hayranları dizinin kısaltılmasını eleştirdi.

YALI ÇAPKINI NEDEN KISA SÜRDÜ?

Bu gelişme, izleyiciler arasında bölümlerin kesildiği düşüncesine yol açtı ve aynı zamanda fragmanda önizlenen sahnelerin ilerleyen bölümlerde kullanılacağına dair söylentilere neden oldu. Ayrıca, diziye ait olan ve Doğuş Grubu'na ait Marmaris'teki D Maris Otel'de çekilen tatil sahneleri, önümüzdeki hafta yayınlanacak bölüm için büyük beğeni topladı. 'Yalı Çapkını' dizisinin genç oyuncuları, Türkiye'nin en gözde otellerinden birinde jet-set tarzında unutulmaz bir tatil deneyimi yaşadı.

İzleyiciyi yıkan olay! Yalı Çapkını'ndaki beklenmedik kısaltma tepkilere neden oldu

Dizinin, ilerleyen haftalarda şehir dışında gerçekleştirilecek çekimler ve Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir'in ünlü bir markanın iş birliğiyle Paris'te yapacağı dergi çekimi programı nedeniyle bazı sahnelerin kısaltıldığı iddia edildi.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...