Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kadınlar bu haberi bekliyordu! Ve Türkiye'de satışa çıkıyor... 599.000 TL'ye kadar düştü

Mavi Kadın>Tekno kadın>Kadınlar bu haberi bekliyordu! Ve Türkiye'de satışa çıkıyor... 599.000 TL'ye kadar düştü

Kadın sürücülerin uzun süredir beklediği haber Hollandalı otomotiv üreticisinden geldi. Ön sipariş süreci başladı. En düşük model 599.000 TL.

Kadınlar bu haberi bekliyordu! Ve Türkiye'de satışa çıkıyor... 599.000 TL'ye kadar düştü

Test sürüşleri tamamlanan mikromobile aracı Carver'ın Nisan ayında Türkiye'ye geleceği açıklandı. Ön sipariş süreci başlayan Carver, iki farklı model ve özelliklerle dolu dolu geliyor. 

Kayak sporundaki dönüş hareketi "carving" teriminden yararlanılarak ortaya çıkartılan ve geçtiğimiz yılın en iyi mikromobilite elektrikli aracı seçilen Carver, Türkiye pazarına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Tüm test sürüşleri başarıyla tamamlanan Carver, iki model ve alt donanımlarıyla müşterisine sunulacak. Nisan ayı itibariyle Türkiye serüvenine başlayacak Carver, Carver S+ ve Carver R+ modellerinin yanında Carver Cargo modeliyle de farklı opsiyonlar sunacak. 

CARVET FİYAT LİSTESİ 2024

  • Carver S+ (Mandalina turuncusu, koyu gri, metalik mavi) LED far paketli    739.000 TL
  • Carver R+ (Mandalina turuncusu, koyu gri, metalik mavi) LED far paketli    639.000 TL
  • Carver Cargo S+ (Beyaz)    699.000 TL
  • Carver Cargo R+ (Beyaz)    599.000 TL
  • Carver R+ (İnci beyaz)    599.000 TL
  • Carver S+ (İnci beyaz)    699.000 TL

 

80 KM HIZ YAPIYOR, MENZİLİ 100 KM

Donanimhaber.com sitesinden elde edilen bilgilere göre, Yalnızca 98cm genişliği, 1+1 oturma düzeni, 75 litrelik bagaj hacmiyle eğlenceli, akıllı ve ekonomik seyahat çözümler sunan yüzde yüz elektrikli Carver’ın S+ modeli, 80 km/s son hız, 100 km menzil ve 3 saatte yüzde 80 şarj özellikleriyle öne çıkıyor. 

Carver R+ modeli, 130 km menzil ve 45 km/s son hız ile şehir içi ulaşımda son derece cazip bir alternatif sunmaktadır. Carver S+'dan farklı olarak, Carver R+ için en az A2 ehliyeti gereklidir. Ayrıca, Carver R+ sadece şehir içinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır; bu nedenle otoban ve köprülerde kullanımı uygun değildir.

Kadınlar bu haberi bekliyordu! Ve Türkiye'de satışa çıkıyor... 599.000 TL'ye kadar düştü

Carver'ı sektörde rekabetten ayıran en önemli yeteneği, "Dinamik Araç Kontrol" sistemi sayesinde virajlarda 40 dereceye kadar yatabilme özelliğidir, bu da motosikletlerde karşılaldığı gibi bir sürüş konforu ortaya çıkarır. Söz konusu kabiliyet, daha güvenli ve stabil bir sürüş deneyimi yaşatır. Aynı zamanda, Carver'ın güçlü yapısı ve sağlam şasisi, motosikletlere kıyasla daha güvenli ve konforlu bir yolculuk vadeder. Carver ayrıca, açılabilir tavan ve müzik sistemi gibi ek özellikler sunmaktadır.

Kaynak : Mavikadin.com, Donanimhaber.com
Editör : Yasemin Beyza
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...