Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddialarına net cevap: Hafızaları kirletmeyelim

Mavikadin>Magazin>Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddialarına net cevap: Hafızaları kirletmeyelim

Son günlerde bir sosyal medya hesabında paylaşılan tweet nedeniyle ihanet iddialarıyla gündeme gelen Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal, yakın arkadaşları Sarp Apak ve eşi Bengi Apak'ın sahne performansını izledi.

Kenan İmirzalıoğlu, sosyal medyada günlerce konuşuyan olan ihanet iddiaları hakkında ikinci kez açıklama yaptı. Kenan İmirzalıoğlu ve eşi Sinem Kobal Sarp Apak ve eşi Bengi Apak'ın sahne performansını izledikten sonra çıkışta oldukça mutlu görünüyordu. Sinem Kobal'ın eşine olan sevgi dolu bakışları dikkat çekti.

KENAN İMİRZALIOĞLU VE SİNEM KOBAL ÇİFTİNDEN YENİ AÇIKLAMA

Kenan İmirzalıoğlu, "Sinem hanımı aldattığınıza dair can sıkıcı olaylar var, yorumunuz ne olacak?" sorusuna "“Arkadaşlar hafızaları kirletmeyelim, böyle çirkin lafları kullanmayalım arkadaşlar. Yorum yaptım biliyorsunuz. Ben şunu soruyorum; kim sizin arkadaşınız mı, birisi mi görmüş? Dediğim gibi bir delinin teki bir taş atıyor, bize de çıkartmak düşüyor… Aldın mı cevabını…” karşılığını verdi.

Kenan İmirzalıoğlu daha önce yaptığı açıklamada da benzer ifadeler kullanmış ve sosyal medyada bir hesabın bu paylaşımı yaptıktan sonra gönderiyi sildiğini ifade etmişti.

Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddialarına net cevap: Hafızaları kirletmeyelim

Kenan İmirzalıoğlu'ndan ihanet iddialarına net cevap: Hafızaları kirletmeyelim

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...