Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kim Kardashian'ın yeni dizisinin detayları ortaya çıktı

Mavi Kadın>Diziler>Kim Kardashian'ın yeni dizisinin detayları ortaya çıktı

Kim Kardashian, Halle Berry ve Glenn Close, Ryan Murphy'nin yeni dizisi "All's Fair"de (Her Şey Adil) bir araya geliyor. Dizi, Los Angeles'ta geçen ve tamamen kadınlardan oluşan bir boşanma hukuk firmasını konu alıyor.

Kim Kardashian'ın yeni dizisinin detayları ortaya çıktı

Halle Berry ve Glenn Close'un, Ryan Murphy'nin imzasını taşıyan yeni Hulu hukuk draması "All's Fair"de Kim Kardashian ile birlikte rol alacak. Dizi, Los Angeles'ta kadınların hakim olduğu bir hukuk firmasına odaklanacak ve karakterlerinin detayları hala gizli tutuluyor. Berry ve Close, aynı zamanda Kardashian gibi dizinin yönetici yapımcıları arasında yer alacaklar. Glenn Close, Trillium Productions üzerinden yapımcılık yapacak.

Kim Kardashian, oyunculuk kariyerine yeni bir soluk getiriyor. Ryan Murphy'nin yönettiği yenidizisi "All's Fair"de başrol oynayacak. Dizi, Los Angeles merkezli bir boşanma hukuku firmasını konu alacak ve Kardashian'ın güçlü bir avukatı oynayacağı belirtiliyor.

Kim Kardashian'ın yeni dizisinin detayları ortaya çıktı

DÜNYANIN EN PAHALI AVUKATI

Kim Kardashian ve Ryan Murphy, bir Mayıs ayı bölümünde, o zamanlar sadece bir fikir olan dizilerini tartışmak üzere bir araya gelmişlerdi. Murphy, stüdyo yöneticilerinin Kim'in American Horror Story'deki performansını çok beğendiklerini ve ona kendi dizisini yapmak isteyip istemediğini sorduklarını açıkladı. Murphy, diziyi tanıtırken şunları söyledi:

"Kim dünyanın en iyi, dünyanın en pahalı boşanma avukatıdır," dedi programda. "Boşanma sürecinden geçtiğinizde, avukatınıza çok yakın olduğunuzu ve her şeyi ona anlattığınızı hayal ediyorum. Sex and the City'de olduğu gibi, yani kız arkadaşlar. Birlikte bir deneyim atlatmaya çalışan kadınların bir bağı var."

DİZİNİN KONUSU

Los Angeles'taki tamamen kadınlardan oluşan bir boşanma avukatlığı firmasında geçen dizi, Kardashian'ın güçlü bir avukatı ve firmanın sahibini coynadığı "üst düzey, gösterişli bir yetişkin prosedürü" olarak tanımlanıyor. Hikaye, Kardashian'ın karakterinin ve diğer avukatların karmaşık boşanma davalarıyla uğraşırken kişisel ve profesyonel hayatlarını dengelemelerini konu alıyor.

Kim Kardashian'ın yeni dizisinin detayları ortaya çıktı

Oyuncular:

  • Kim Kardashian
  • Glenn Close
  • Halle Berry

Yapım:

  • Yapımcı: Ryan Murphy
  • Yönetici Yapımcılar: Kim Kardashian, Glenn Close, Halle Berry, Ryan Murphy

Çıkış Tarihi:

  • 2025'in başlarında Hulu'da yayınlanması bekleniyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...